Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ХЪЛ - ЕВЕРТЪН 2:2!

84′

ГОЛ ЗА ЕВЕРТЪН! Лейтън Бейнс центрира oтляво в наказателното поле, където Рос Баркли засече с глава, вкарвайки за 2:2!

80′
Класиране Англия Премиершип

Вижте местата на отборите в таблицата

76′

Добра възможност! Баркли бе оставен непокрит в наказателното поле, но действа колебливо след като засече топката и вратарят бързо улови.

67′

Гарет Бари напуска терена, заменен от Том Дейвис.

65′

ГОЛ ЗА ХЪЛ СИТИ! Домакините отново излизат напред в резултата след като Робърт Снодграс отклонява топката с глава след изпълнение на корнер.

62′

Ахмед Елмохомади от Хъл получи жълт картон.

56′

Дейвид Мейлър е заменен от Мейсън.

50′

Кевин Миралас засече опасно от границите на наказателно поле, но ударът му с глава мина покрай вратата.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ХЪЛ - ЕВЕРТЪН 1:1!

44′

ГОЛ ЗА ЕВЕРТЪН! Миралас центрира от корнер, а Маршал опита да изчисти, но нелепо вкара топката в собствената си врата за 1:1!

43′

Евертън все още владее инициативата, но до момента така и не създава опасни голови възможности.

36′

Лукаку от добра позиция опита да стреля, но Валенсия изби топката.

28′

Баркли е доста деен и завърши добра атака на гостите, но изстрелът му не срещна очертанията на вратата.

24′

Рос Баркли от състава на Евертън пробва доста неточен удар.Топката мина встрани от целта.

18′

Евертън доминира след получаването на попадението и прави опити за изравняване.

14′

Шеймъс Колмън стреля с глава и прати топката в гредата. Чудесен шанс за "карамелите"!

7′

ГОЛ ЗА ХЪЛ СИТИ! Къртис Дейвис центрира отлично от корнер, а Майкъл Даусън засече брилянтно за 1:0!

1′

Мейсън Хьовелт

Хъл Сити посреща Евертън в мач от 19-ия кръг на Висшата лига. Срещата на стадион "Кей Си Стейдиъм" започва в 22:00 часа.

"Карамелите" са на 7-ото място в класирането с 26 точки. "Тигрите" пък са на дъното в подреждането с 12 пункта.

В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно.

Глупава дузпа пречупи Хъл Сити и донесе първа „боксинг дей" победа на Гуардиола (ГАЛЕРИЯ)

„Тигрите" бяха равностойни на „гражданите" в по-голямата част от мача

На домашния терен на Хъл Сити имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.