КРАЙ НА МАЧА! ЧЕЛСИ ПОБЕДИ БРЕНТФОРД С 4:0!

88′

Диего Коща трябваше да се справи по-добре с удара си с глава отблизо, но вместо това го насочи на милиметри встрани от лявата греда.

81′

Зад бялата точка застана Миши Батчуай, който след серия от пропуски, най-после разстреля мрежата - 4:0!

80′

Бранислав Иванович си спечели дузпа в полза на "сините".

76′

Педро е заменен от Коща.

71′

Кенеди заменя Аспиликуета.

70′

ГОЛ ЗА ЧЕЛСИ! Педро напредна и навлезе в наказателното поле, където намери Бранислав Иванович, за който остана по-лесното - да насочи добре и да направи резултата класически!

Снимка 275796

63′

Вилиан е заменен от Иванович.

58′

Лофтъс-Чийк отново се размина с попадението след като от близка дистанция нацели горната греда.

53′

Вилиан трябваше да подаде на Лофтъс-Чийк, но реши да стреля, топката прелетя в аут. Бразилецът се извини на съотборниците си за грешното решение.

49′

Вилиан бе контузен от играч на "пчеличките", но изглежда състоянието му не е сериозно и ще продължи мача.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЧЕЛСИ ВОДИ С 2:0!

40′

Ловтъс-Чийк имаше добър шанс да вкара. Той се впусна към вратата и отправи удар от границата на наказателното поле, който отиваше в центъра на мрежата, но вратарят беше подготвен и направи добро спасяване.

37′

Коварен удар на Сеск Фабрегас минава покрай вратата на гостите.

31′

Гол на Миши Батчуай бе отменен заради засада заради Педро, който очевидно беше зад защитата на "пчеличките".

27′

Ловтас-Чийк опита да стреля, но защотник застана на пътя на топката и изби в конрнер.

21′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЧЕЛСИ! Вилиан подаде към Миши Батчуай, който с извеждащ пас намери Педро. Испанецът насочи покрай вратаря и с лекота удвои резултатът за "сините".

18′

Антонио Конте е направил девет промени в състава си.

14′

ГОЛ ЗА ЧЕЛСИ! Вилиан открива резултатът за Челси след пряк свободен удар, изпълнен с десния крак. Топката прелетя над стената с играчи и попадна в горния десен ъгъл на вратата!

9′

Педро шутира от ръба на наказателното поле, но не уцели никак добре топката и я прати високо над напречната греда.

7′

Уудс издърпа фланелката на играч на Челси и Майкъл Оливър отсъди фаул, след който обаче не последва нищо.

1′

Майкъл Оливър дава начален сигнал на срещата!

Моузес Каршбаумер

Челси приема Брентфорд в мач от 1/16 финалите на Купата на Англия. Двубоят на "Стамфорд Бридж" започва в 17:00 часа.

Очаква се мениджърът на "сините" Антонио Конте да даде шанс на някои резерви, а титуляри да получат почивка предвид натоварения сезон и амбицията за шампионска титла.

Брентфорд пък ще даде всичко, за да преодолее Челси и се класира напред за Купата. Мисията обаче е повече от трудна, заради лошата форма, в която се намира отборът. "Пчеличките" са на 15 място в Чемпиъншип и се борят за оцеляването си.

Челси се провали в първия си опит да привлече Крейг Гордън

Челси се провали в първия си опит за Гордън

Договорът на вратаря с "детелините" изтича в края на сезона

В статистически план Челси има 7 победи срещу този противник, но и 4 загуби, както и 2 ремита.

Антонио Конте дава Тибо Куртоа на Реал (Мадрид)!