Младите таланти на Ливърпул пропиляха аванс от два чисти гола и в крайна сметка постигнаха равенство при гостуването си на скромния състав на Шрюсбъри.

Срещата между двата тима бе от 1/16-финалите в турнира за ФА Къп.

Снимка 463524

Регистриранията краен резултат бе 2:2, като домакините зарадваха феновете си, достигайки до втора срещу с именития си опонент.

Пеп Гуардиола отново се възхити на Ливърпул

Испанският спец призна, че Ливърпул е с класа над всички останали през този сезон

Резултатът бе открит след 15 минути игра от Джоунс. Това бе и единственото попадение, реализирано през първата част.

Снимка 463526

Само минута след подновяването на играта Лов си отбеляза злощастен автогол и до голяма степен изглеждаше, че това 2:0 в полза на мърсисайдци няма как да бъде променено до края на двубоя.

Снимка 463525

Последната дума в мача обаче имаше един от лидерите в състава на домакините Джейсън Къмингс.

Той се разписа от бялата точка след 65 минути игра, връщайки състава си в срещата.

Точно 10 минути по-късно отново той, с втория си гол в мача, оформи крайното 2:2.

Така тимът на Юрген Клоп ще трябва да изиграе още един непредвиден двубой в и без това безкрайно натоварената си програма.