Мениджърът на Тотнъм Мартин Йол не скри задоволството си след драматичния успех на неговия тим като гост на Уест Хям в последния двубой от 29-я кръг на английската Висша лига.

Както е известно, "шпорите" победиха с 4:3, след като първоначално губеха с 0:2, а минути преди края и с 2:3. Голове на родния национал Димитър Бербатов и канадеца Пол Сталтери в продължението донесоха трите точки за лондончани.

"Не мога да повярвам каква воля и дух за победа показахме. До почивката губехме с два гола разлика и почти се бях примирил, че за пореден път ще имаме проблеми с печеленето на точки далеч от дома.

През второто полувреме обаче видях един коренно преобразен отбор на терена. Ние бяхме по-добрият тим и успяхме не само да изравним, но дори и да отбележим победно попадение.

Не съм съвсем доволен от това, че допуснахме два леки гола, но от друга страна вкарахме цели четири на класен съперник като Уест Хям. Няма как да не съм доволен", коментира Йол след края на двубоя.