Манчестър Юнайтед и Нюкасъл не се победиха в мач от 11-ия кръг на Висшата лига. Срещата на "Олд Трафорд" завърши 0:0.

Така двата отбора продължават да заемат съседни места в класирането. "Червените дяволи" са 5-ти с 16 точки, докато "свраките" са позиция по-назад с 15 пункта.

"Олд Трафорд" на крака - Сър Алекс със специални награди за Роналдо и Де Хеа

Преди мача с Нюкасъл

Домакините имаха надмощие през първото полувреме, но най-големият шанс беше пред вратата им, когато Джоелинтън удари гредата. През второто полувреме обаче Роналдо отбеляза гол, който беше отменен поради засада.

В 88-ата минута на мача най-голям шанс имаше Рашфорд, който надбяга вратаря на Нюкасъл Поуп и стреля в наказателното поле, където Фред отправи отчайващ удар.

Така в крайна сметка двата тима си тръгнаха с по една точка, за да останат на пето и шесто място в таблицата.