Тотнъм продължава напред за ФА Къп след изключителна драма. "Шпорите" се наложиха с 4:3 над Уикъмб на 1/16 финалите на турнира.

Тимът от Втора лига, което е 4-ата дивизия на Англия поведе с 2:0, след което лондончани изравниха, а гостите отново поведоха. В крайна сметка, Тотнъм успя да стигне до 4:3 в самия край.

Пол Хейс откри резултата в 23-ата минута, след като се разписа с удар от воле от наказателното поле след центриране от корнер и недобра намеса на защитата на Тотнъм. В 36-ата минута той удвои преднината на Уикъмб с точно изпълнение на дузпа.

Челси продължава напред за ФА Къп след 4:0 над Брентфорд

Челси не се смили над ранените "пчелички"

"Сините" се класираха на 1/8 финалите

В 60-ата минута Сон Хьон Мин се възползва от разбъркване в наказателното поле след изпълнение на корнер. Четири минути по-късно Винсънт Янсен изравни от дузпа.

В 83-ата минута Гари Томпсън отново даде аванс на Уикъмб. Малко по-късно Деле Але изравни след самостоятелна акция и удар край вратаря.

В седмата минута на добавеното време Сон Хьон Мин донесе победата на "шпорите".