Втородивизонния Лутън се класира за четвъртия кръг в турнира за Купата на Англия. Отборът от Чемпиъншип надигра Куинс Парк Рейнджърс с минималното 1:0 в преиграване на третия кръг и в следващия етап вече ще има за съперник тима на Блекбърн.

Двубоят ще се запомни единствено с последния четвърт час, в който настъпиха и драматичните събития.

След 75 минути без чисто голово положение, първо Стефан Бейли от гостите бе изгонен за удар без топка срещу Бърковиц, а след това и Рахман си отбеляза автогол. Благодарение на попадението Лутън се класира и за следващата фаза на надпреварата.

След изтегленият жребий се получиха и някои по-интересни двойки. Манчестър Юнайтед се изправя срещу Портсмут, Арсенал срещу Болтън, а шампионът Челси срещу Нотингам Форест.