Лестър стъпи накриво, завършвайки 1:1 с Норич на свой терен. Това увеличи преднината на Ливърпул на върхa в Премиершип на 10 точки.

Ливърпул победи Уотфорд с 2:0

Салах поведе Ливърпул за успех над последния

"Мърсисайдци" се наложиха с 2:0 над Уотфорд

Голмайсторът на "канарчетата" Теему Пуки откри в 26-ата минута след извеждане от Буендия. Вратарят Тим Крул си отбеляза автогол след удар с глава на Джейми Варди 12 минути по-късно.

Играта беше равностойна преди почивката, дори с леко предимство за Норич. През второто полувреме "лисиците" натиснаха здраво и направиха серия от пропуски. Това отвори много играта и Норич също имаше своите шансове за победа.

Така след 17 изиграни мача Лестър е на второ място с 39 точки, Ливърпул има 49. Норич удържа предпоследната 19-ата позиция с 12 точки, с 3 повече от загубилия днес от Ливърпул - Уотфорд.