Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+6′

Край на срещата.

90+5′

ГООООООООООООЛ ЗА ЛЕСТЪР!!!! Хари Магуайър се измъкна от защитата и прати топката зад Давид де Хеа след блестящо центриране на Марк Олбрайтън.

82′

Хуан Мата е заменен от Хенрих Мхитарян.

81′

Жълт картон за Рияд Марез.

80′

Нов голям пропуск на "червените дяволи". Пол Погба пусна извеждащ пас към резервата Маркъс Рашфорд. Младокът се опита да финтира Каспер Шмайхел, но стражът успя да избие топката в крака на нападателя и кълбото излезе в аут.

80′

Бен Чилуел влиза на мястото на Демарай Грей.

76′

Андер Ерера влиза вместо Лингард.

Снимка 330708

74′

Мата се измъкна от защитата на Лестър, но стреля слабо и не затрудни Шмайхел.

73′

Втори жълт картон за Даниел Амартей.

72′

ГРЕДА!! Ромелу Лукаку изведе Джеси Лингард зад защитата. Английският футболист излъга Шмайхел, но вместо да прати топката във вратата нацели страничния стълб.

70′

Маркъс Рашфорд заменя Антони Марсиал.

69′

Жълт картон за Даниел Амартей.

67′

Шинджи Оказаки влиза на мястото на Висенте Ибора.

Снимка 330707

60′

ГООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Хуан Мата прави пълен обрат след прецизно изпълнение на пряк свободен удар, при който не остави шансове на Каспер Шмайхел.

57′

Дани Симпсън е заменен от Даниел Амартей.

54′

Жълт картон за Марк Олбрайтън.

Снимка 330706

53′

Ромелу Лукаку разсече отбраната на Лестър с подаване към Марсиал, който се озова сам срещу Шмайхел но стреля над вратата.

53′

Пропуск на Фукс! Марез навърза няколко играчи на Юнайтед по дясното крило и навлезе в наказателното поле. Алжирецът върна топката към границата на вратарското поле, където бе австриецът. Левият защитник овладя топката и стреля, но Линдельоф успя да спаси сигурен гол, като изби топката.

52′

Далечен удар на Погба - право в ръцете на Шмайхел.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

40′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Гостите организираха многоходова акция. Мата намери Марсиал отляво. Крилото центрира в наказателното поле, където Лингард чукна топката към Мата, който с техничен удар изравни резултата.

34′

Жълт картон за Виктор Линдельоф.

Снимка 330702

30′

Погба опита удар, който мина високо над вратата.

27′

ГОООООООООООООООЛ ЗА ЛЕСТЪР!!!! Демарай Грей намери Рияд Марез с извеждащо подаване от своята половина. Алжирецът овладя топката, но не успя да изпревари Крис Смолинг. Вместо да играе сам халфът намери оставения абсолютно сам Джейми Варди, който с прецизен удар направи Де Хеа безпомощен.

26′

Давид де Хеа не се затрудни при слаб удар на Марез.

22′

Пробив на Марсиал отляво завърши с удар, който бе блокиран от защитата на Лестър, след което топката попадна в Шмайхел.

19′

Лукаку опита странична ножица след центриране на Марсиал, но прати топката в аут.

Снимка 330701

10′

Мата завърши с неточен удар многоходова атака на гостите.

8′

Шмайхел улови тежък удар на Погба извън наказателното поле.

5′

Лингард и Лукаку комбинираха, а крилото пробва удар от границата на наказателното поле. Топката срещна тялото на Фукс и стана трудна за Шмайхел, но датският вратар успя да избие в корнер.

2′

Удар с глава на Смолинг мина над вратата.

1′

20. Шинджи Оказаки 23. Люк Шоу

Манчестър Юнайтед гостува на Лестър в мач от 19-ия кръг на Висшата лига. Срещата на "Кинг Пауър" е тази вечер от 21,45 часа.

През седмицата и двата отбора отпаднаха от турнира за Купата на Лигата. "Лисиците" отстъпиха след изпълнения на дузпи на другия тим от Манчестър - Сити. В същото време "червените дяволи" преживяха невиждан срам и загубиха от Бристол Сити, който се подвизава в Чемпиъншип.

Жозе Моуриньо недоволен от натоварената програма на Манчестър Юнайтед

Жозе недоволен от натоварената програма на Юнайтед

"Има прекалено голяма разлика между някои отбори"

Трите точки днес са задължителни за отбора на Жозе Моуриньо, който в противен случай ще се прости и с минималните си шансове за титлата. Антонио Валенсия е под въпрос за срещата, докато твърдо аут са Майкъл Карик, Ерик Баий и Маруан Фелайни.

Лестър загуби последното си домакинство в Премиърлийг с 0:3 от Кристъл Палас и днес ще се опита да открадне нещо от Юнайтед. В състава след наказание се завръща Вилфред Ндиди. Двубоят пропускат Мати Джеймс и Роберт Хут.