Кристъл Палас и Лестър завършиха наравно 1:1 в мач от поредния кръг на Висшата лига. "Орлите" поведоха с гол на Уилфред Заха в 58-ата минута, но Харви Барнс изравни в 83-ата минута.

Така лондончани прекъснаха серията си от две поредни поражения. "Лисиците" пък записаха второ поредно равенство.

Гостите можеше да си тръгнат и с трите точки, но Келечи Ихеаначо изпусна дузпа в 19-ата минута. Тогава Томпкинс препъна Барнс, но Гуаита хвана наказателния удар на нигериеца.

Палас започна по-добре второто полувреме и стигна до гол в 58-ата минута. Тогава Таунзенд центрира на втора греда, където Заха засече топката за 1:0.

Лестър стигна до изравнителен гол в 83-ата минута. Тогава Барнс се пребори за една топка и с хубав удар извън наказателното поле вкара за 1:1.

Лестър Сити и Манчестър Юнайтед завършиха 2:2

Лестър Сити и Манчестър Юнайтед не излъчиха победител в зрелищен мач с четири гола