Отборите на Кристъл Палас и Лестър не се победиха, след като завършиха наравно 2:2 в двубой от 7-ия кръг на английската Висша лига.

"Лисиците" дръпнаха в резултата през първото полувреме благодарение на головете на Келечи Икеаначо (31") и Джейми Варди (37").

През втората част обаче играчите на мениджъра Патрик Виера успяха да възстановят равенството чрез Майкъл Олис (61") и Джефри Шлуп (72"), който се бе появил на терена секунди по-рано.

Така Лестър събра 8 точки и застана на 13-ото място в класирането, а Кристъл Палас е точно зад "лисиците" със 7 пункта.

Брентфорд пък продължи доброто си представяне в първенството, след като победи Уест Хем като гост с 2:1 с гол в добавеното време на срещата.

С победата "пчеличките" събраха актив от 12 точки на седмата позиция в класирането, а Уест Хем са с 11 на 9-о място.

Тотнъм - Астън Вила 2:1 в мач от Висшата лига