Манчестър Юнайтед продължава да се представя изключително слабо под ръководството на холандския специалист Луис Ван Гаал. "Червените дяволи" загубиха домакинството си на Саутхямптън с 0:1. Единственото попадение в срещата от 23- ия кръг на Висшата лига падна в 87- ата минута. Точен за "светците" бе Чарли Остин, който се разписа с глава.

Тимът на Ван Гаал изигра много слаб мач, като през първата част не създаде чиста голова възможност.

След почивката играта на "червените дяволи" живна след появата на Хуан Мата, но тимът отново не стигна до опасно положение пред противниковата врата.

След последния съдийски сигнал Юнайтед бе изпратен с мощни освирквания от феновете си, които искат оставката на Ван Гаал.

0-1 Charlie Austin Goal | Manchester City v... by soccerhub365