Ливърпул допусна грешна стъпка срещу Хъл Сити. "Тигрите" се наложиха у дома с 2:0 в мач от 24-ия кръг на Висшата лига. Както е известно, в миналия кръг Хъл направи 0:0 с Манчестър Юнайтед. Мърсисайдци пък направиха 1:1 с Челси.

Срещата на "Кей Си Стейдиъм" предложи битка. С успеха, Хъл затвърди добрата си форма напоследък, която измъкна тима на 18 място.

Сделка: Юнайтед купи защитник на Бенфика

Нелсон Семедо ще носи екип на "червените дяволи" от лятото

В Ливърпул пък се задълбочи кризата още повече и тимът не познава вкуса на успеха от цели 5 поредни срещи, като в 4 от тях е допуснал поражение.
След този мач тимът на Юрген Клоп е 4-и в класирането с актив от 46 точки, докато Хъл е на 18-ата позиция с актив от 20 пункта.

Първото попадение падна в 44-ата минута, когато след центриране от корнер и лошо изчистване на Миньоле, топката попадна в краката на Н'Диае, който от 1 метър я довкара в опразнената врата.

Всичко за гостите приключи в 84-ата минута, когато Ниасе удвои, след като не сгреши излязъл сам срещу вратаря. До края така и нямаше повече голове.

Нокдаун за Бейерин, нокаут за Арсенал! Челси докосва титлата!

3:1 за "сините" на Моста, Абрамович доволен