Феновете на Ливърпул, които не са доволни от управлението на английския футболен клуб, разкриха своите планове за отправянето на оферта към американските собственици Джордж Джилет и Том Хикс за придобиването на 60 процента от акциите на "червените".
Сумата, която привържениците са готови да платят, възлиза на 150 милиона британски лири. Идеята на организираните привърженици е да съберат парите от останалите фенове с продажбата на акции на стойност 500 лири, което е с 10 пъти по-малко от сумата при първия опит за откупуване на клуба през месец януари 2008-а година.
Те ще търсят и стабилен бизнес партньор, който да инвестира 100 милиона лири за останалата част от акциите.
bam
на 26.07.2009 в 09:44:36 #21Първия отбор е на турне в Азия, тъпако!
Сиймор
на 25.07.2009 в 13:28:37 #20Ще взема да купя едно кило акции
Сега сериозно! Трудно осъществима идея, въпреки, че звучи красиво. Така някой тарикат може лесно да се окаже с много власт в клуба. Не, че сегашните американски собственици не са нещо средно между Остап Бендер и Андрешко, но едва ли инициативата ще има успех.
Аз мога да закупя половин акция. За повече ще трябва да искам разрешение от финансовия директор в къщи, а тя най-много да ме набие и прати да спя в парка 
King Рoldi
на 25.07.2009 в 11:25:09 #19n/а,нот авейлъбъл,доста добре!Разбира се,че няма авейлабъл титла в историята на Лузърпул в Премиърпиш!
n/a
на 25.07.2009 в 11:01:04 #18Че и сън не ги лови даже
n/a
на 25.07.2009 в 10:59:28 #17Хейтърчетата вече се радват и на равенствата на втория отбор на Ливърпул
King Рoldi
на 25.07.2009 в 09:31:18 #16Аз давам 5 стотинки и една фалшива титла на Ънглия!Зажаднелите отрепки дори няма да разберат,че е фалшива,и ще ми продадат обора веднга!
ViCeG0D_
на 25.07.2009 в 00:40:29 #15Моята оферта е доста по-добра-пресния труп на Майора и процент от заработките на майка му на околовръстните шосета из цяла България
The Phenom
на 24.07.2009 в 23:09:47 #14Поклон пред словата на "Истината"!

Sagazvamy
на 24.07.2009 в 22:54:34 #1319. Gospod_Bog | 25.07.2009 01:36 След 20 години без титла цената на Ливърпул трябва да е около 200 лева. Докога е срока с офертата,4е да не го пропусна? __________________________________________ Що бе? Колко години ти трябват да събереш 200 лева _______________________________________________ А!!!!!! Slayeeeer - все по-цветен и все по-кафяв в устата. Нали знаеш - яж лайна
Slayer
на 24.07.2009 в 22:17:40 #12Аз излизам с оферта за закриването на тази клоака
defender_of_wisdom
на 24.07.2009 в 19:23:11 #11Това за титлата не съм много сигурен.Мисля си,че този сезон титлата ще бъде в Ман.Юн, или Челси,а Ливърпуул ще са чак на 3 място.А за следващите години - трансферите и парите ще изиграят роля.
The Scorpion
на 24.07.2009 в 18:32:49 #10P И Байерн Мюнхен
Сигурен ли си?
Аз мислех че Румениге ги притежава и се чудех откъде има толкова пари като е бивш футбалер 
fen4etoo
на 24.07.2009 в 18:10:18 #9феновете на Пуул от какво не са доволни

tonkata_vr
на 24.07.2009 в 17:38:00 #8Не рабирам що недоволстват. ливърпул бесше реален претендент за титлата миналата година. Тази според мен битката ще още п-жестока. Макар да сам за Ман "н си мисла че Ливера до 2-3 год ще земат титла
Коминтерн
на 24.07.2009 в 17:36:26 #7"Р", Сериозен си колкото кура ми след декада разгул, пиянство и мърсуване. Смотано градче от типа на Адис Абеба не заслужава футболен тим - само изтрезвител и сифилис.
The Scorpion
на 24.07.2009 в 17:32:57 #6Не е лоша идея.Реал Мадрид и Барса са собственост на феновете
Коминтерн
на 24.07.2009 в 17:32:12 #5Сиромасите от затънтената островна провинция готови да жертват социалните си помощи и закръглят трансферите и заплатите на сбирщина пияндета.
Срам и Позор!
Begemot
на 24.07.2009 в 17:22:15 #4Не е много добра идея имайки предвид какво се случи с белия кенеф... Най-добре е тъпите Хамериканци да го продадат на арабите...
A*C*M
на 24.07.2009 в 17:21:50 #321 КЕШ-а
A*C*M
на 24.07.2009 в 17:13:02 #2