Днес са останалите три мача от четвъртфиналите за Купата на Англия. След вчерашната измъчена победа на Манчестър Юнайтед над Норич, днес още три тим от т. нар. Топ 6 могат да се класират за полуфиналното каре.

От 15:00 часа новакът Шефилд Юнайтед, който се представя слабо след рестарта приема също разочароващия с играта си Арсенал. Купата е последният шанс "топчиите" да осмислят слабия си сезон.

От 18:00 часа ще играят третият и четвъртият в класирането на Висшата лига - Лестър и Челси. "Сините" от Лондон са фаворити с оглед играта през поселдните седмици. "Лисиците" не могат да намерят себе си след прекъсването на футбола.

Манчестър Сити ще иска да забрави загубата от Челси и от 20:30 часа ще търси победа на терена на Нюкясъл. Домакините са амбицирани да се покажат пред новите собственици, които имат амбиции да направят тима от Североизтока поредни гранд в английския футбол.

Носителят на най-стария трофей в света ще получи директно място в групите за следващото издание на Лига Европа.