Манчестър Юнайтед имаше нужда от продължения, за да се класира за полуфиналите за Купата на Англия. "Червените дяволи" се наложиха с 2:1 над Норич като гост.

Тимът на Оле Гунар Солскяер се наложи с 2:1 след победен гол на Хари Магуайър в 118-ата минута. Преди това двата отбора си бяха разменили по едно попадение в редовните 90 минути. Одион Игало беше точен за Юнайтед в 51-вата, а Тод Кантуел беше изравнил в 75-ата.

През целите добавени 30 минути "червените дяволи" имаха числено превъзходство, след като защитникът на "канарчетата" Тим Клозе беше изгонен с директен червен картон в 89-ата.

Първото полувреме премина под превъзходството на Юнайтед, но голове не паднаха. Играчите в червено започнаха по-силно втората част и в 51-вата минута поведоха в резултата. Центриране на Люк Шоу рикошира в телата на няколко играчи и се озова в Игало, който от въздуха насочи кълбото в мрежата.

Норич стигна до изравнителния гол в 75-ата минута, когато Тод Кантуел прониза Ромеро с далечен шут - 1:1.

В 89-ата Тим Клозе задържа излезлия сам срещу вратаря Игало и беше изгонен.

В продълженията Юнайтед имаше превъзходство и стигна до гол в 118-ата минута. Тогава Хари Магуайър с глава се разписа за 1:2.

Димитър Бербатов: Манчестър Юнайтед трябва да предотврати Ливърпул да продължи да расте