Продължава сензационното представяне на Уикъмб в турнира за Купата на Лигата "Карлинг Къп". В сряда вечер отбора на Пол Ламбърт направи 1:1 на собствен терен  с шампиона на Англия Челси в първи полуфинален двубой от надпреварата.

В герой за домакините се превърна Джърмейн Ийстър, който отбеляза изравнителното попадение в 77-ата минута. Преди това Уейн Бридж бе извел столичани напред с гол в 36-ата минута, след който защитникът и вратарят на домакините се сблъскаха и играта бе спряна, за да се окаже медицинска помощ и на двамата.

Уикъмб: Батиста, О'Холоран, Уилямсън, Антви, Мартин, Оукс, Блумфийлд(75-Торес), Дохърти, Бетси, Ийстър, Мууни(88-Диксън)

Челси: Иларио, Джереми, Есиен, Пауло Ферейра, Коул, Бридж(68-лампард), Райт-Филипс(61-Сахар), Макелеле, Микел, Балак, Калу