Челси записа отлична победа с 3:0 срещу Уулвърхемптън в мач от Висшата лига.

Сините имаха предимство и можеха да спечелят и по-убедително. Те вече имат 16 точки и изглежда се стабилизират след мениджърската рокада.

Маунт центрира отлично и Хаверц с глава насочи топката към обратния ъгъл, за да направи вратаря на съперника безпомощен - 1:0.

Скоро след паузата гостите едва не изравниха, след като при едно центриране Кепа увисна, но Килман не успя да отклони точто във вратата. В 54-ата минута обаче Пулишич размени пасове с Маунт и след това копна над Са, за да стигне най-после до попадението, което търсеше.

Манчестър Сити победи Саутхемптън с 4:0 във Висшата лига

Има ли кой да спре Халанд? Головата машина вкара за 15 път този сезон при убедителна победа на Ман Сити

Категоричен успех на "гражданите"

Последва смяна на Коста, който бе изпратен с аплодисменти от целия стадион. В 64-ата минута Вълците пропуснаха да вкарат, след като вместо да подава Поденс опита удар, който обаче бе блокиран от Кукурея. Гостите спокойно можеха да върнат един гол в тази ситуация, но не успяха и това се оказа ключово.

Последваха по-спокойни минути, в които стана ясно, че двубоят просто се доиграва. В 90-ата минута резервата Армандо Броя получи добра топка, рязко смени посоката и с остър удар оформи крайното 3:0.