Мане! Само отличната реакция на Едуард Менди спаси лондончани след шута на нападателя.

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Кристиан Пулишич! Н'Голо Канте демонстрира страхотен поглед и подаде към Пулишич, който от вътрешността на пеналтерията хладнокръвно прати топката в горния десен ъгъл.

42′

ГОЛ! Матео Ковачич! Кристиан Пулишич реши да стреля директно от пряк свободен удар. Кевин Келъхър успя да избие топката, която попадна точно на крака на Ковачич, който от директно воле от линията на пеналтерията, прати неспасяемо кълбото във вратата.

33′

Играта е спряна заради агресивни действия на Мейсън Маунт към Константинос Цимикас. Съдията Антъни Тейлър се консултира с ВАР, но в крайна сметка прецени, че нарушение няма.

Снимка 558936

26′

ГОЛ! Мохамед Салах! Нападателят получи отлично извеждащо подаване от Трент Александър-Арнолд. Египтянинът нахлу в наказателното поле отляво и успя да преодолее Едуард Менди от малък ъгъл.

18′

Кристиан Пулишич получава жълт картон.

16′

Мейсън Маунт получи топката в наказателното поле и шутира, но опитът му беше блокиран от противников защитник.

Снимка 558940

9′

ГОЛ! Садио Мане! След нова грешка в отбраната, този път на Челси, топката стигна до нападателя, който успя да излезе на стрелкова позиция, пращайки топката във вратата.

7′

Кристиан Пулишич се озова сам в наказателното поле след неразбирателство в защитата на мърсисайдци. Кевин Келъхър обаче се намеси блестящо.

Снимка 558935

5′

Домакините владеят повече топката и в първите минути се настаниха в половината на Ливърпул.

2′

Садио Мане получава жълт картон.

1′