Брентфорд надви Фулъм с 3:2  в мач от 24-ия ркъг на английскта Висша лига. Попаденията за домакините бяха дело на Итън Пинок, Айвън Тони и Матиас Йенсен. За "котиджърс" пък се разписаха Манор Соломон и Карлос Винисиус.

Итън Пинок даде преднина на "пчеличките" още в 6-та минута, но гостите изравниха в 39-та минута чрез Монор Соломон. В 53-та минута Айвън Тони отново изведе Брентфорд напред в резултата, след като се разписа от дузпа.

Третият гол в срещата падна в 85-та, когато Матиас Йенсен не остави шанс на Берд Лено. Дълбоко в добавеното време Карлос Винисиус отбеляза, но това не бе достатъчно за Фулъм да се добере до точката.

След днешния успех Брентфорд е на 9-то място с 38 точки, докато Фулъм е 7-ми с 39 пункта.

Фулъм и Улвърхемптън завършиха 1:1 в мач от Висшата лига