Новаците от Брентфорд продължават да се представят на високо ниво в Премиър лийг. След победата си над Арсенал в първия кръг, "пчеличките" напомниха за себе си с нов домакински подвиг. Тази вечер селекцията на Томас Франк направи драматично 3:3 с гранда Ливърпул.

По този начин лондончани събраха актив от 9 точки и се намират на същата позиция в таблицата. Ливърпул е лидер с 14 пункта, но изненадващо или не, може да бъде изместен от Брайтън, ако утре "чайките" надвият Кристъл Палас.

Евертън не изпусна да удари закъсалия Норич, Лестър и Лийдс с нови издънки

Много интересни моменти в съботните двубои от 17:00 във Висшата лига

Трибуните в английската столица подивяха, след като в 27-ата минута Пинок откри за домакините. До паузата възпитаниците на Юрген Клоп възстановиха паритета чрез Диого Жота.

Снимка 547867

Източник: EPA/БГНЕС

Мърсисайдци повярваха, че нещата са си на мястото, когато бе сътворен пълният обрат. Фабиньо хвърли отличен пас зад отбраната на Мо Салах, който не се притесни от вдигнатия флаг за засада и завърши голово.

Радостта на "жълтите" продължи точно 9 минути, когато при страховито меле Виктор Янелт от се оказа най-съобразителен и прокара топката зад голлинията въпреки отчаяния шпагат на Трент Алекзандър-Арнолд.

Манчестър Юнайтед - Астън Вила 0:1 в мач от Висшата лига

Неочаквана нова издънка за Манчестър Юнайтед

"Червените дяволи" загубиха с 0:1 от Астън Вила, Бруно Фернандеш изпусна дузпа в края

Драмата продължи и след 180 секунди Ливърпул отново грабна преднината. Къртис Джоунс взе нещата в свои ръце и с мощен шут извън наказателното поле доказа защо през този сезон има средищно място в селекцията на Клоп.

Снимка 547869

Правдата все пак възтържествува и Брентфорд се пребори за заслужената точка. Крайното 3:3 бе оформено в 81-ата минута. Отбраната на Ливърпул не можа да се справи с продължителна атака на "червено-белите", а резервата от Конго - Йоан Виса надхитри Алисон при ново меле.

Челси - Манчестър Сити 0:1 в мач от Висшата лига

Шампионът на Англия остави Челси без аргументи насред "Стамфорд Бридж"