Португалската звезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо стана първият футболист от 1977 г. насам, който печели в един сезон двете награди на Асоциацията на професионалните футболисти в Англия – за играч на сезона и най-добър млад играч.
Димитър Бербатов е в символичната единайсеторка, съобщава Би Би Си. Роналдо бе отличен на гала вечер в Лондон.
Преди 30 години легендарният шотландски играч Анди Грей бе последният футболист, спечелил и двете награди.
22-годишният Роналдо е водещият футболист на "червените дяволи" през този сезон.Втори остана нападателят на Челси Дидие Дрогба в избора за играч на сезона, а Пол Скоулс е трети.
Отбор на сезона в Премиършип : Едвин ван дер Сар, Гари Невил, Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Патрис Евра, Райън Гигс, Пол Скоулс, Кристиано Роналдо (всички от Манчестър Юнайтед), Стивън Джерард (ЛИвърпул), Дидие Дрогба (Челси), Димитър Бербатов (Тотнъм).
daniele de rossi
на 23.04.2007 в 17:06:26 #67да не повярва какво направи митака за 1 сезон - направо ги изкърти от раз, не знам какво ще става следващата година
Разбирач
на 23.04.2007 в 16:55:53 #66Това е вече е наистина ОГРОМНО признание. Редом до играчите на Юнайтед и заедно с Джерард и Дрогба!!!
^blajunder^
на 23.04.2007 в 16:28:34 #65Браво на браво
браво и на Умния, и на Дякона.щото споделям тяхното мнение.Бербо си е велик БЪЛГАРСКИ ИГРАЧ, и ако преди по Европата са казвали: България?аааа,Стоичков?, съвсем скоро ще казват:аааа,България,да , да страната на Бербатов ;)
и така....успех на момчето и догодина с Левски в ШЛ,щото там са най-добрите и не върви без нас и тях ;) айде със здраве,отивам да апна 
disaster
на 23.04.2007 в 16:21:58 #64Митко достигна голям връх..Дано да задържи добрите впечетления и защо не и да достигне и по високи върхове..за тази цел обаче отбора е МАН ЮНТД
много скоро и това ще стане...
bravo
на 23.04.2007 в 16:17:30 #63Това, че Тотнъм е средняшки отбор (както се опитват някои да го изкарат за да омаловажат Бербатов) говори още по-добре за него, щом е успял да блесне в недобре представящ се отбор. Не са само головете, които вкарва, това, което го вкара в тази класация. Те не са и толкова много. Тука става дума за асистенции, поглед върху играта, КПД, техника, красота на головете - всичко това, с което Бербатов привлече вниманието върху себе си, понеже го правеше добре. Играчи като него връщат магията на футбола, и затова са обичани, поне от хората, които обичат и самия футбол, а не само един смешен отбор
Umen
на 23.04.2007 в 15:47:52 #62ДЯКОНА Регистриран на: 10.04.2006, 12:30 Дяконе, мисля, че това момче тепърва ще ни радва!
Umen
на 23.04.2007 в 15:28:02 #61А ето и мнението на Харгрийвс, който знае Бербо и от Бундеслигата, пред БиБиСи: Hargreaves hails striker Berbatov By Jonathan Stevenson Bayern Munich's Owen Hargreaves says Tottenham's star striker Dimitar Berbatov deserves his place in the PFA Premier League team of the year. The 26-year-old Berbatov has been in stunning form since his £10.9m move from Bayer Leverkusen last summer. Hargreaves told BBC Sport: "This season Berbatov has been a breath of fresh air in English football, he just makes the game look so easy at times. "I don't think Spurs realised how good he was. He can be really unbelievable."

Lane Staley
на 23.04.2007 в 15:20:14 #60Бербо
Обаче иначе погледнато това е безобразие!!!!
Няма го Дедо Боре, нито любимия на ЖМДБ - Балери Д.
А можеше лефски да взем награди за най-добър млад и стар играч
Предлагам Наско да нареди да се бойкотира церемонията, Дедо Боре няма да отиде да къса билетчетата и всичко ще пропадне!
Но така им се пада, като не отбират от футбол....
Eric_Draven
на 23.04.2007 в 15:03:01 #59Всъщност за футболисти на България са избирани Георги Иванов и Александър Александров. . Без коментар. ========== Belilov, мани аз пък кретам без бек...
Belilov
на 23.04.2007 в 14:24:47 #58Eric_Draven Регистриран на: 10.04.2006, 17:16 Знам, проблема на моята единадесеторка е че трябва да измисля как да накарам Гигс и Кристияно да се връщат в защита
Eric_Draven
на 23.04.2007 в 14:02:09 #57Belilov, играеш нечестно, с трима централни защитника.
Ако погледнем сериозно, за разлика от асоциацията на порфесионалните футболисти, играч на Рединг заслужава място, а най-добрия им е Сидуел. Защо Рединг? Защото са по-як отбор от Болтън, Евертън и Тотнъм, по моя субективна, но мисля и реална преценка. Скоулс и Гигс заслужават признание за това, че играят може би последния си сезон, но вдъхновителя е Скоулс. Лампард, колкото и да ми е един такъв никакъв, прави много за Челси през този сезон. А моят Арсенал може да направи сезон на приливи и отливи, но Фабрегас е изиграл 45 мача през този сезон, 150 общо. Атаката е бетонирана, ясно е че Дрогба и Бербо са най-добре представилите се, единствено Ван Перси можеше да създаде конкуренция, уви.
Belilov
на 23.04.2007 в 13:50:02 #56Джеймс, Карагър, Фърдинанд, Тери, Джерард, Скоулс,Гигс, Роналдо,Фабрегас, Дрогба,Бербатов
ZRITEL
на 23.04.2007 в 13:36:12 #55БЕЗОБРАЗИЕ ! КЪДЕ СА ПЪРДОН, КРИВИЯ , ГОНЗЮ, ВАЛЕРИ, КОПИ, БАБАГНИДА, ТЪПЧО, ЗЕТЯ, СИНЧЕТО, ХУЛИГАНА И ПРОЧИЕ " ДЗВЕЗДИ " !?
pep
на 23.04.2007 в 13:19:53 #54Арсенал що нямат играч в идеалния одбор? хахаххаххаха
The Iceman
на 23.04.2007 в 12:46:03 #53На тоя ревлъо ,защо не му дадът и награда "ЗЛАТНАТА СЪЛЗА "

Gaganelov
на 23.04.2007 в 12:36:01 #52Изключително постижение за Бербо в първия му сезон в Англия.
stage
на 23.04.2007 в 12:14:10 #51На Тотнъм му предстои мач с Мидълсбро, който ако спечели плюс отложен мач, вероятно ще влезе в зона УЕФА, защото тези преди него играят с Ман Юн и Челси. Може би е мачът на сезона за Тотнъм.
cliniq
на 23.04.2007 в 11:57:52 #50http://www.cashfiesta.com/?checks_infocenter
elementary
на 23.04.2007 в 11:55:27 #49тоя манекен номер 1..... Егати измисленото нещо... Фабрегас заслужаваше повече!!!
MJ
на 23.04.2007 в 11:43:38 #48А с чека после в коя банка и т.н.????