Англия победи с 5:0 Андора на "Уембли" и вече се нуждае само от точка в гостуването си на Сан Марино в последния кръг, за да си гарантира класиране за Мондиал 2022.

"Трите лъва" унищожиха своя съперник само за едно полувреме след хеттрик на Хари Кейн, който изпревари Уейн Рууни по голове за Англия в официални мачове, и попадения на Хари Магуайър и Джордан Хендерсън.

Британците не вкараха нито едно попадение през втората част и така запазиха донякъде честта на своя съперник.

Така Англия запази аванса си от три точки пред Полша, докато Албания загуби всички шансове за второто място, тъй като вече е на пет точки зад "Дружина полска".

Аркадиуш Милик за престоя си в Наполи: Не беше приятно и не го пожелавам на никого