Пороен дъжд прекрати контролата между Дунав и Витоша в 75-ата минута при резултат 2:2. Мачът се игра на стадион "Раковски" в Севлиево.

През първата част "драконите" имаха пълната инициатива на терена и създадоха доста положения пред вратата на "тигрите". В 14-ата минута Васев проби и намери Борислав Балджийски в наказателното поле. Халфът пое топката и с хубав удар откри резултата.

В 23-ата минута Витоша изравни с гол на Лъчезар Котев.

В началото на второто полувреме двубоят бе спрян временно заради силен дъжд над стадиона в Севлиево.

В 55-та минута след пробив отдясно в наказателното поле, топката бе върната назад, където играч на бистричани я посрещна и със силен шут я изпрати във вратата на Дунав за 1:2.

В 70-ата минута Ахмед Ахмедов изравни, след като бе най-съобразителен при центриране от корнер.

Няколко минути след това двубоят окончателно бе спрян заради изключително силния дъжд изсипал се над стадиона.