Треньорът на Дунав (Русе) Людмил Киров коментира предстоящия мач на своя отбор срещу Черно море. "Драконите" гостуват на "Тича" в петък от 17:30 часа.

"Всичко върви по план. Настроението е леко приповдигнато след победата над Локомотив (Пловдив). Спечелените три точки са жизненоважни. Смея да твърдя обаче, че има още какво да се иска от отбора.

В целия мач не видях нищо позитивно. Много съм разочарован специално от първото полувреме. Накарах момчетата да играят търпеливо, а в защита играхме добре. Искам обаче още агресия от моите футболисти.

Запознат съм доста добре с отбора на Черно море. Мисля, че е тим от нашата черга. Не отиваме във Варна като обречени. Ще излезем с нужния респект към тима на домакините.

Черно море имат един много добър треньор, в лицето на Илиян Илиев. Той ми е бил треньор и много го уважавам. Винаги когато съм се допитвал до него ми е давал съвети, подавал ми е ръка и ми е помагал.

Аз съм човек, който мечтае. Хубаво е човек да мечтае. Гледам всеки ден класирането и мисля, че след мача с Локомотив (Пловдив) тръгваме нагоре", обяви Киров.

Наставникът сподели, че Борислав Балджийски и Божидар Васев са контузени и пропускат мача с "моряците". Мартин Ковачев е с разтежение и е получил два дни почивка. Петър Патев пък се е възстановил от травмата и ще бъде в групата за мача.

Георги Илиев излиза в мач номер 300 за Черно море срещу Дунав (Русе)