СК към БФС обяви съдиите за първите полуфинални срещи от турнира за купата на България.
Сблъсъкът ЦСКА - Лудогорец е поверен на Волен Чинков.
Арда - Славия ще бъде ръководен от Станислав Тодоров.
6, Апр 2021 г.
Вторник 19:30 ч.
ФК Арда - ПФК Славия 1913
ГС: Станислав Георгиев Тодоров
АС1: Александър Ангелов Атанасов
АС2: Станимир Илков Илков
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Ичко Лозев Лозев
7, Апр 2021 г.
Сряда 19:30 ч.
ЦСКА - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Волен Валентинов Чинков
АС1: Дениз Пиринов Соколов
АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Стоян Маринов Алексиев
bobi_raf
на 03.04.2021 в 20:37:25 #94лигльовци. ДАГОДУ хате. Тити, моля не обръщай съдбите им. Коттакоа.
kravemorcho
на 03.04.2021 в 20:30:25 #93докато никой не гледа, я вземете
имате един пепе, дет ми се струва, че е крал и преди
bobi_raf
на 03.04.2021 в 20:23:09 #92Ако тука има феньове на йовентос препоръчвам автофедерос. Всички подробности на сайта на фк торино мамаимдеба
asentseto_asentseto
на 03.04.2021 в 20:11:48 #91Тоя Фикус е толкова противен форумист
bobi_raf
на 03.04.2021 в 20:08:44 #90Копелета, утре/днес е важно секи да си упражни правото по Конституция. За кой не е ич важно. Малко усилие. Иначе нема тоя оня къфто/такъф.
kravemorcho
на 03.04.2021 в 20:05:56 #89кучеф има плакат и кюлоти на Татяна Дончева, и би искал да й смени дограмата, ако ма разбирати
kravemorcho
на 03.04.2021 в 20:04:23 #88ей, опасен трион, ей.........дойде, разръчка лайната, и ся глеа сеир
united 17
на 03.04.2021 в 19:53:24 #87Тва го обясни на байИбан градски, ама ме съмнява, че ще треа и да му го рисуваш !!!
Иначе само Спартак и тесни пичета !!!
united 17
на 03.04.2021 в 19:48:00 #86Щом не забравяш, дъвчи без да мляскаш, селски ерген !!!
mottorrhead
на 03.04.2021 в 19:43:24 #85Фикус никога не забравям, когато обичам обичам до гроб, когато мразя, също....
edin_chovek
на 03.04.2021 в 19:42:13 #84Ако утре ви домързи да гласувате сте страшни к.апути
mottorrhead
на 03.04.2021 в 19:42:08 #83И още нещо, всички вие не сте ли против тиквата...... Е аз гласувам за човека, който ще накара тиквата да изчезне..... И гешев а и цеката, после, после ще видим....
united 17
на 03.04.2021 в 19:40:30 #82БайИбане, дъвчи бавно и недей мляска е пееерас !!!
п.п. когато се научиш да не псуваш на майка, ще спреш и да ядеш лaйнa !!!
Помниш ли пееерасе гърбав, кога псува на майка !!!
mottorrhead
на 03.04.2021 в 19:39:59 #81tipster-poznavach на 03.04.2021 в 22:32:44#109 Брей, знаех си че в рози форум има много комунисти и подлоги на мутрите, но не очаквах чак всички да са такива. Ето например другаря щял да гласува на черепа например... Автоматично влиза в графата глупак, а Да де, аз съм глупак щото ще гладувам за отявлена мутра, а вие за скрита, ква е разликата, в този момент и дсп и сдс и бсп са крадци и мутри ама много нагли.... Аз ще гласувам за най интелигентната мутра... Вие умниците, гласувайте за скъсаните мутри......
mottorrhead
на 03.04.2021 в 19:35:23 #80Фикус а ти Иба майката и на тебе, щото когато и да влезеш се чувстваш длъжен да ме поздравиш.... Би си майката е помяр нещастен,не сме виновни тия д ет ви псуваме на майка, просите си ги е ренде... хюмне британско виж се къв си комплексар
united 17
на 03.04.2021 в 19:33:31 #79united 17
на 03.04.2021 в 19:23:47 #78Сeрa връз изкривената от почуда плешива тиква на байИбан пеераса
ооооооо как сeрa !!!
united 17
на 03.04.2021 в 19:21:44 #77Ей оринджади, всичките сте по 24/7 тука, ама иначе Тиквата ви пречи, нали ???
Гласувайте за пчеличката Мая и без това сте свикнали да правите дудуци на всички, тая най ще ви подхожда !!!
mottorrhead
на 03.04.2021 в 19:20:00 #76Гласувам за ВБ така или иначе всички са мутри, тоя поне е царя на мутрите, боко, сравнение с него е като ЦАР КИРИЩО, срещу Берлускони
kravemorcho
на 03.04.2021 в 19:13:41 #75трионо, щи дам 50 леа ако гласуваш....и дълго обещаната отварачка
да са хвалиш в скованата от лед канада