Отборът на Верея продължава в следващата фаза от турнира за Купата на България.

Старозагорци осигуриха участието си в 1/8-финалите от състезанието след победа с 2:0 над домакина си Левски (Карлово).

ТОПСПОРТ проследи на живо за потребителите си случилото се на терена в чата на събитията от срещата:

1/16-финалите в турнира за Купата на България (РЕЗУЛТАТИ+РЕПОРТАЖИ)

Цели 25 гола в днешните сблъсъци!

Двубоят не беше от най-любопитните за наблюдаване, но пък за феновете на домакините бе видимо забавно да гледат любимците си в действие на терена.

Запалянковците не спряха да подкрепят тима през всичките 90 минути, но това така или иначе не помогна на състезателите особено много.

Класата на гостите бе осезаема, както и разликата в представянето на двете единайсеторки на терена.

Резултатът беше открит в 43-ата минута на двубоя. Верея излезе напред, след като Георги Андонов се разписа от бялата точка. 0:1!

В 62-ата минута Костов лиши срещата от интрига, разписвайки се за оказалото се и крайно 2:0.