120′
Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:
120′

КРАЙ НА МАЧА! БОТЕВ Е НА ЧЕТВЪРТФИНАЛ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ СЛЕД 120-МИНУТНА ДРАМА!

Ботев (Пловдив) победи Царско село с 4:3 и е на четвъртфинал за Купата на България

Стивън Петков спаси Ботев от резил срещу Царско село след 120-минутна драма (ВИДЕО)

Голов трилър на стадион "Славия"

115′

ГООООООООООООООЛ! Стивън Петков отбелязва с глава!!!

114′

Разбъркване в наказателното поле на Ботев, от което обаче "царете" не успяха да се възползват.

109′

Двамата дори се спречкаха, дори и след като съдията се намеси.

108′

Сблъсък между Обаси и Йордан Минев, след който футболистът на Ботев остана да лежи на тревата.

105′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО!

105′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ! 3:3!

102′

Силен удар на Лъчезар Балтанов, но Здравков спаси с крак.

98′

ГООООООООЛ! Героят Виана получи хубаво подаване от Стивън Петков, който сложи топката на главата на нападателя и той се разписа!

92′

ГООООООООЛ! Голмайсторът на Царско село наказва Ботев! 3:2!

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90+4′

КРАЙ НА РЕДОВНИТЕ 90 МИНУТИ! СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90′

ГОООООООООООЛ! Виана изравнява с мощен удар от границата на наказателното поле. Павел Здравков просто нямаше какво да направи!

88′

Виана пробва удар отблизо, но Здравков се справя.

82′

Ботев има право да претендира към главния съдия за дузпа, след като реферът не остъди такава в полза на "канарчетата".

80′

Жълт картон за Димитър Петков

78′

Ботев за малко да изравни! Карабельов изчисти буквално от голлинията удара с глава на Стивън Петков.

76′

През последните минути Тодор Неделев на няколко пъти пробва да изненада Павел Здраков, но стражът не позволи топката да влети в мрежата му за втори път.

69′

Георги Минчев отстъпва мястото си на Диков

66′

Стивън Петков влиза на мястото на Бризола

64′

Жълт картон за Светослав Диков

62′

ГОООООООООООЛ! След разбъркване в наказателното поле на Ботев, Реян Даскалов отправи силен удар, който влезе за втори път в мрежата на Кайзер. Пълен обрат за Царско село!

58′

Балтанов заменя Меледже

56′

Карабельов влиза на мястото на Коруджиев

56′

Павел Петков се появява на мястото на Кацаров

54′

Тодор Неделев със силен далечен удар, но Павел Здраков се хвърли и изчисти в корнер.

46′

Крум Стоянов заменя Дуде Ндонгала

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1.

45′

Една минута минимално добавено време на редовните 45.

41′

Георги Минчев пострада при единоборство и след оказана медицински помощ се завръща на терена с превързана глава.

34′

ГОООООЛ! Царско село бързо се връща в мача, след бърза контраатака. Георги Минчев бе оставен непокрит в наказателното поле на Кайзер и с глава изпрати топката в мрежата.

31′

ГОООЛ! Йордан Минев открива резултата на стадион "Славия"! Неделев успя да изиграе по блестящ начин атаката, като финтира защитата на домакините, пробивайки по дясното крило и пусна на близкия до него Минев, който с диагонален удар я прати в мрежата за 0:1.

30′

Реян Даскалов стреля високо над вратата на Ботев.

29′

Грешка на Павел Здраков! Вратарят на Царско село изпусна топката и Минев получи шанс да открие резултата за Ботев.

27′

Отличен удар на Димитър Петков, който леко затрудни Кайзер. Топката тупна точно пред вратаря, но той не пое излишен риск и изчисти.

21′

Разочароващо изпълнение от Дуде Ндонгала, който остана сам срещу вратаря, но стреля много над вратата.

20′

Виана и Тодор Неделев се редуват да стрелят към вратата на Царско село, но до този момент неуспешно.

18′

Красимир Илиев опита директен обстрел към вратата на Кайзер след изпълнението на свободния удар, но топката попадна право в ръцете на стража.

16′

Неделв пусна пас в коридор за Бризола, който подаде към свой съотборник, но вратарят на Царско село отново бе на мястото си и не сгреши.

14′

Красимир Илиев опита да изненада Кайзер, но ударът му бе доста слаб и топката премина встрани от вратата.

12′

Добра двойна комбинация между Марин и Неделев, която обаче завърши с удар на крилото покрай вратата на Царско село.

11′

Неточен удар на Дуде Ндонгала, който опита да притесни вратаря на Царско село с изстрел отблизо.

5′

Обаси се намираше на чудесна стрелкова позиция, но реши да подава. Нямаше обаче негов съотборник в наказателното поле на Ботев и атаката на Царско село завърши с корнер.

2′

Носителят на Купата стартира срещата с атака, водена от Виана, който обаче не успя да насочи добре топката и вратарят на Царско село улови.

1′