Турнир: Купа на България Стадион: "Славия", гр. София Зрители:
90+7′

КРАЙ НА МАЧА!

Славия победи Берое с 2:1 за Купата на България

Славия е последният 1/2-финалист в Sesame Купа на България ! "Белите" обърнаха Берое в зрелищен мач

Победното попадение стана дело на Радослав Кирилов от дузпа

90′

Седем минути продължение!

87′

Поредно предупреждение! Давиде Мариани е декориран в жълто!

86′

Играта доста се изнерви! Жълт картон и за Джонатан!

85′

Жълт картон за Тони Тасев!

83′

Жълт картон за Алиун Фал!

80′

Последни 10 минути на надеждата за Берое! Старозагорци опитват финален щурм!

76′

Жълт картон за другия дебютант в състава на "белите" - Мартин Петков!

74′

Жълт картон за Тунгара! Той връхлетя върху стража Вуцов, който преди това последователно парира удари на Серкан Юсеин и Алиун Фал!

72′

Дебют за Боби Цонев с бялата фланелка! Той заменя Иван Минчев!

66′

Мощен шут на Георги Вълчев от дъгата на наказателното поле, топката минава на около метър над напречната греда на вратата. Това бе добър шанс за Славия!

59′
Снимка 565675

58′

ГОООЛ! Радослав Кирилов е точен от бялата точка!

56′

Разбира се - дузпата е отсъдена! Реферът е категоричен! Радослав Кирилов ще изпълнява!

55′

Това трябва да бъде дузпа! Бен Юсеф играе с ръка! Съдията Станислав Тодоров отива сам да се убеди!

54′

ИГРАТА Е СПРЯНА! ВАР преглежда ситуация за игра с ръка в наказателното поле на Берое!

Снимка 565673

46′

Без промени на почивката. Двата тима продължават със съставите, с които започнаха двубоя.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

Снимка 565667

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Три минути добавено време!

Снимка 565670

41′

ГОООЛ! Славия изравнява! Тони Тасев! Нападателят получи дълъг диагонален пас от Керчев, надбяга бранителите в зелено и чукна топката покрай Ганев за 1:1! Страхотен мач на стадиона в Овча купел!

38′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Стив Фуртадо! Десният бек на старозагорци получи топката на около 2 метра пред наказателното поле на Славия и простреля Вуцов със страхотен параболичен удар!

29′

Шанс за Берое! Камара стреля с глава след корнер, но Людовик Суарес бе на голлинията и изчисти!

26′

Радослав Кирилов разпечата мрежата на Берое, но малко по-рано в ситуацията е имало засада! Попадението е отменено!

23′

Ставаме свидетели на доста динамичен мач на стадион "Славия", засега липсват само попаденията.

Снимка 565666

13′

Шанс за Славия! Радослав Кирилов получи дълъг пас в наказателното поле, финтира бранител в зелено и шутира с десния крак, топката обаче профуча над напречната греда!

7′

Ето го и отговорът на Берое! Абубакар Тунгара имаше отлична възможност да открие резултата! След карамбол в наказателното поле, топката се озова в краката му около точката за изпълнение на дузпа...Тунгара стреля, но изстрелът му попадна право в ръцете на Светослав Вуцов!

4′

Домакините се хвърлиха във вихрени атаки в началото на двубоя. Най-чистото положение се откри пред Тони Тасев, който излезе очи в очи с Генадий Ганев, но изстрелът му мина покрай вратата. Все пак нападателят на "белите" е бил в засада и дори да беше отбелязал, попадението щеше да бъде отменено. Силни първи минути за Славия.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 565668

1′

Реферът Станислав Тодоров даде първия съдийски сигнал!

15 Мартин Георгиев 77 Божидар Пенчев

Славия приема Берое в последен мач от четвъртфиналите за Купата на България. Мачът в София започва в 17:30 часа и ще бъде ръководен от Станислав Тодоров.

Победителят ще се присъедини към вече класиралите се напред ЦСКА, Лудогорец и Левски.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Двата отбора играха на два пъти през този сезон в срещи от първенството и си размениха по една победа. "Белите" спечелиха в София с 3:2, а Берое се наложи в домакинството си с 2:1.

Кевин Тапоко не попадна в плановете на Петър Хубчев за мача със Славия

Във втори пореден мач извън тима на Петър Хубчев остава и Джунейт Али

Дебют за домакините се очаква да направи Борислав Цонев, който преди дни се присъедини от Черноморец (Одеса), бягайки от ужаса в Украйна.

Боби Цонев: Левски е отборът на сърцето ми, но ще дам всичко от себе си за Славия

"Надявам се този ужас в Украйна да приключи"

По всяка вероятност за гостите за първи път сред 11-те ще започне и Давиде Мариани, който е последният трансфер на заралии тази зима.