Септември (София) отстрани Етър и се класира на ¼ финалите за Купата на България. Столичани се наложиха у дома с 4:1.

Играчите на Христо Арангелов тотално владееха инициативата. Стоян Стоичков (20) и Марио Илиевски (35) бяха точни за домакините през първото полувреме.

Лудогорец - Локомотив (Горна Оряховица), нов гол за домакините

Мачът започва в 16:00 часа

Илиевски (66) и Айкут Рамадан (52) донесоха успеха за Септември. Домакините останаха с човек по-малко след като Йоан Гаврилов беше изгонен в 74-ата минута, а гостите все пак успяха да вкарат почетно попадение в самия край на мача чрез Фемия.

СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ) - ЕТЪР (ВЕЛИКО ТЪРНОВО) 4:1

1:0 Стоичков (20)

2:0 Илиевски (35)

3:0 Рамадан (52)

4:0 Илиевски (66)

4:1 Фемия (90)

СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ): Василев, Георгиев, Рамадан, Кабов, Узунов, Гаврилов, Пешов, Илиевски, Ачков, Пърликов, Стоичков

ЕТЪР (ВЕЛИКО ТЪРНОВО): Господинов, Кръстев, Станев, Кънчев, Петков, Дичев, Янков, Христов, Пехливанов, Кнежевич, Марков