ЦСКА 1948 приключи участието си в турнира за Купата на България.

Двубоят между "червените" и Хебър (Пазарджик), който се игра пред празни трибуни, завърши при резултат 1:1 в редовното време, а при последвалите изпълнения на наказателни удари съперникът на столичани бе по-точен и надделя с 10:9.

Таско Тасков започна работа в ЦСКА 1948

Бивш съдия пое ръководна функция в ЦСКА 1948

Реферът е новият "ивент мениджър" на отбора

От "червения" клуб уведомиха своите фенове преди началото на срещата, че те няма да бъдат допуснати до стадион "Георги Бенковски" и пътуването им до Пазарджик е напълно излишно.

Без подкрепата на привържениците си, тимът допусна гол след 14 минути игра, като негов атор беше Георги Георгиев.

Кирил Котев вкара за 1:1 7 минути по-късно, като това бе и всичко, откъм попадения, за редовните 90 минути.

При дузпите Котев можеше да класира състава си напред, но пропусна изстрела си. След това Хебър реализира, ЦСКА не и бе елиминиран от надпреварата.