Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Левски разби Партизан (Червен бряг) с 4:1 като гост за Купата на България

Експериментален Левски разби Партизан за Купата

"Сините" се наложиха с 4:1 над тима от Червен бряг

85′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Мартин Петков се разписа. Нападателят засече с глава центриране отляво на Стаматов.

80′

ГРЕДА! Любомир Иванов изпълни по прекрасен начин пряк свободен удар, но топката срещна страничния стълб.

67′

Алекс Петков заменя Здравко Димитров.

64′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Петьо Петков си отбеляза автогол. Галчев проби отдясно и центрира остро в наказателното поле. Защитникът на Партизан опита да изпревари Илия Димитров и прати топката в собствената си врата.

63′

Мартин Петков получи отличен пас в наказателното поле и нанесе удар, който Антонов спаси.

62′

Мохамед центрира от корнер в наказателното поле, където Александров стреля опасно с глава, но Антонов спаси.

59′

Насиру влиза на мястото на Божинов.

58′

Слаб удар на Паскалев от границата на наказателното поле излиза в аут.

51′

Ангелов заменя Великов.

47′

Мартин Петков стреля над вратата от точката на дузпата.

46′

Стаматов заменя Костадин Илиев.

46′

Даске заменя Старокин.

46′

Илия Димитров влиза на мястото на Стивън Петков.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

Жълт картон за Милен Иванов.

44′

Жълт картон за Деян Иванов.

42′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Здравко Димитров се разписа! Крилото получи отляво, влезе навътре и с блестящ удар от дъгата вкара за 1:2.

36′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Здравко Димитров направи страхотен пробив отдясно и намери Божинов, който от няколко метра вкара за 1:1.

34′

ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН! Любомир Иванов се разписа! Петьо Петков получи отляво, справи се с Костадин Илиев и стигна до аутлинията. Той намери Иванов, който от дузпата не остави шансове на Кръстев.

27′

Антонов лов удар на Стивън Петков от далечна дистанция.

16′

Божинов с чудесен пас изведе Марин Петков зад защитата на Партизан. Нападателят преодоля вратаря, но бе спрян от страничния съдия, който вдигна засада. Повторнията показаха, че такава няма.

10′

Спасяване на Антонов! Здравко Димитров намери Стивън Петков пред наказателното поле,  нападателят с едно движение се освободи и нанесе удар, който вратарят на Партизан спаси.

5′

Стивън Петков получи топката пред наказателното поле и нанесе удар, който мина над вратата.

1′

4. Мартин Ефтимов

Левски гостува на Партизан (Червен бряг) днес, от 14:30 часа, в мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

"Сините" се надяват да запишат изразителна победа над непретенциозния си съперник от Трета лига. Те се нуждаят от глътка свеж въздух след поредицата от лоши резултати.

Играчите на Георги Тодоров са в серия от три мача без победа - 2 загуби и 1 равенство.

Емил Спасов: Песимист съм за бъдещето на Левски, липсва ни класа

"Очаквам повече от Паулиньо и Робърта"

Макар успехът да е абсолютно задължителен за Левски, треньорът на тима се очаква да направи доста промени и да заложи на експериментален състав за този двубой.

В групата от 18 футболисти за мача той не включи много основни играчи, сред които Николай Михайлов, наказаният Живко Атанасов, Паулиньо, Ивайло Найденов, Мартин Райнов и Андриан Краев.

Впечатление прави, че за втори пореден мач наставникът няма да разчита и на Станислав Иванов, Илия Юруков и Симеон Славчев.