Отборът на Локомотив (Пловдив) победи с 4:3 след продължения като гост Добруджа в двубой от 1/16-финалите за Купата на България.

Домакините поведоха на стадион "Дружба" с гол на Димитър Пиргов в 7-ата минута, но единадесет по-късно Светослав Николов беше изгонен и Добруджа остана с човек по-малко. "Смърфовете" изравниха в 41-ата минута чрез Бабакар Дион, а малко след почивката Георги Каракашев направи пълен обрат. В 89-ата минута, обаче, Андриан Димитров се възползва от грешка на Александър Георгиев и прати мача в продължения. В тях Дион вкара втория си гол в 97-ата минута, а в 111-ата Георги Минчев бе точен от дузпа. В 120-ата минута Шериф Осман отбелаза нов гол за домакините и оформи крайния резултат.