Носителят на трофея за Купата на България - Берое напусна турнира. В мач от 1/8-финалите старозагорци загубиха с 0:1 визитата си на Левски в София. Единственото попадение в мача реализира Владимир Гаджев.
Капитанът на "сините" бе точен в 82-ата минута. Като цяло Левски бе по-добрият отбор на терена и само добрите намеси на Теодор Скорчев предотвратиха по-изразителна победа. С няколко пропуска за столичани се отчете Гара Дембеле, който преди дни се забърка в сериозен скандал заради употреба на алкохол.
Домакините от София направиха прилично първо полувреме и на няколко пъти бяха близо до отклриване на резултата. Още в 5-ата минута Дембеле шутира от границата на полето, но топката се отби в напречната греда.
До края на полувремето Дембеле още на два пъти бе изведен на стрелкова позиции, но така и не успя да прокара топката зад гърба на Скорчев. С неточни удари за Левски се отчетоха още Младенов и Грийн.
Гостите от Стара Загора можеха да открият резултата в продължението на първата част. Грешка на Стефан Станчев позволи на Берое да организира бърза контраатака, завършена със слаб удар на Велев.

Още на почивката Ясен Петров направи първата си промяна - на мястото на Грийн в игра влезе Дарко Тасевски.
Именно македонецът бе близо до откриване на резултата в 52-ата минута, но ударът му облиза напречната греда.
С всяка изминала минута настискът на "сините" ставаше все по-сериозен и откриването на резултата изглеждаше неизбежно. Логичното се случи чак в 82-ата минута, когато Гаджев получи топката в пеналта, финтира бранител на гостите и с точен удар в долния десен ъгъл не остави шанс на направилия страхотен мач Скорчев - 1:0.
ЛЕВСКИ - БЕРОЕ 1:0
1:0 Владимир Гаджев (82')
СЪСТАВИ И КОМЕНТАР!
MonKaTa
на 08.12.2010 в 17:05:34 #87Sin Gigant (злобуле) Няма да ти чета постовете отрепко многоникова
самия факт ,че се опитваш да се защитаваш говори достатъчно ,но това едната ти клетка не може да го проумее айде бегай от тука идиоте 
MonKaTa
на 08.12.2010 в 17:04:09 #86Казвал ли съм днес колко жалко е да си чорбар Така ли се обръщаш към шефовете си от Титан АЦ рано сутрин преди да започнеш работа из Софийските улици

hari_832
на 08.12.2010 в 17:03:09 #85Чубака кво става бат чУИ
hari_832
на 08.12.2010 в 17:02:14 #84Haho | 08.12.2010 19:00 galaktiko като сте толкова велики на колко точки сте от Литекс???? Защо Локо Пловдив ви шамароса на Герено? Левски е жалък! споко пич....идва спортинг а от там приземяване....дано е болезнено

REDSTAR
на 08.12.2010 в 17:00:28 #83СНИМКАТА КЪРТИ ....
БРАВО НА ЗАРАЛИИ .
Haho
на 08.12.2010 в 17:00:21 #82galaktiko като сте толкова велики на колко точки сте от Литекс???? Защо Локо Пловдив ви шамароса на Герено? Левски е жалък!
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 08.12.2010 в 16:58:23 #81Ей СПАМЧЕВ,а вие къдесте бе,от Варна а говедо
hari_832
на 08.12.2010 в 16:58:22 #80Станчев марчела викай на дясната си ръка докато ръкоблудстваш ..... параноичен малоумник ае

ramak
на 08.12.2010 в 16:57:19 #79Малеш-Цска - остава мача на двата селски отбора
MonKaTa
на 08.12.2010 в 16:56:05 #78Аз не знам какво толкова се сърдят говедата все пак най-престижната титла ,която някога са печелили е именно титлата на ЕВРОИДИОТ
Haho
на 08.12.2010 в 16:55:48 #77galaktiko , на нас Беройци ни стига и тази награда че ви пратихме Иво Иванов да ви опъне за Евро купата
Комнетатора днес каза че Левски се е представил достойно за Лига Европа, класирайки се на последно място.
Що се отнася за играта на Берое, то зелените играха 200 пъти по-добре от Левски срещу Спортинг.
Така ме си натрий със чесън ....
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 08.12.2010 в 16:55:47 #76Станчев
на 08.12.2010 в 16:55:23 #75Каква злоба ма, Марчело
Карни просто цитира книгата за рекорди Гинес
Вие сте там разбира се ! Два пъти !

hari_832
на 08.12.2010 в 16:55:08 #74Greenway | 08.12.2010 18:52 ШОК!СЕНЗАЦИЯ!!! ГОНЗО ПОЛУЧИ ИНФАРКТ!!! ....ЕГА добре де, добре тук си в грешка......говедо инфаркт не може да получи доказано е научно

REDSTAR
на 08.12.2010 в 16:54:52 #73КАРНОБАТСКА ШЛЬОКОВИЦА , ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР В СВЕТА , КОЙТО ОФИЦИАЛНО Е НАРЕЧЕН ЕВРОИДИОТ СТЕ ВИЕ ГОВЕДА ... ПРОСТО НЯМАТЕ АНАЛОГ В СВЕТА.
MonKaTa
на 08.12.2010 в 16:54:42 #72Sin Gigant (злобуле) Най-любезно те моля да се върнеш в гроба ,от който изпълзя и да те зариваме отново ,че присъствието ти е вредно за форума народно бреме смотана
Ясно ли е османецо

hari_832
на 08.12.2010 в 16:53:36 #71карнобатска гроздова успокой се бре.....от къде събра тая злоба

galaktiko
на 08.12.2010 в 16:51:55 #70ГАЛАКТИЧЕСКИЯ ЛЕВСКИ еба мамата на селските тикви от ФК Лук и чесън 1916 лютеници и червените фесове от Чорбарспор 1948 чалми

FanClubNewYork
на 08.12.2010 в 16:51:30 #69Уикилийкс пише че говедата са най големите...свине!
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 08.12.2010 в 16:50:41 #68Greenway........
