Носителят на трофея за Купата на България - Берое напусна турнира. В мач от 1/8-финалите старозагорци загубиха с 0:1 визитата си на Левски в София. Единственото попадение в мача реализира Владимир Гаджев.
Капитанът на "сините" бе точен в 82-ата минута. Като цяло Левски бе по-добрият отбор на терена и само добрите намеси на Теодор Скорчев предотвратиха по-изразителна победа. С няколко пропуска за столичани се отчете Гара Дембеле, който преди дни се забърка в сериозен скандал заради употреба на алкохол.
Домакините от София направиха прилично първо полувреме и на няколко пъти бяха близо до отклриване на резултата. Още в 5-ата минута Дембеле шутира от границата на полето, но топката се отби в напречната греда.
До края на полувремето Дембеле още на два пъти бе изведен на стрелкова позиции, но така и не успя да прокара топката зад гърба на Скорчев. С неточни удари за Левски се отчетоха още Младенов и Грийн.
Гостите от Стара Загора можеха да открият резултата в продължението на първата част. Грешка на Стефан Станчев позволи на Берое да организира бърза контраатака, завършена със слаб удар на Велев.

Още на почивката Ясен Петров направи първата си промяна - на мястото на Грийн в игра влезе Дарко Тасевски.
Именно македонецът бе близо до откриване на резултата в 52-ата минута, но ударът му облиза напречната греда.
С всяка изминала минута настискът на "сините" ставаше все по-сериозен и откриването на резултата изглеждаше неизбежно. Логичното се случи чак в 82-ата минута, когато Гаджев получи топката в пеналта, финтира бранител на гостите и с точен удар в долния десен ъгъл не остави шанс на направилия страхотен мач Скорчев - 1:0.
ЛЕВСКИ - БЕРОЕ 1:0
1:0 Владимир Гаджев (82')
СЪСТАВИ И КОМЕНТАР!
Fight club
на 08.12.2010 в 20:08:44 #147Мъже [редактиране] 28 пъти Шампион на България 1948, 1949, 1957, 1958, 1962, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1976, 1977, 1978, 1981, 1982, 1983, 1984, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1993, 1994, 1995, 2008, 2010 18 пъти носител на Купата на България 1967, 1969, 1970, 1973, 1979, 1981, 1982, 1984, 1985, 1986, 1988, 1990, 1991, 1992, 1993, 2002, 2009, 2010 2 пъти Купа "Атаро Клима" 2007, 2009 2 пъти Купа "Филипови 2000" 2009,2010 Носител на КЕШ за 1969 Участник във "Финална 4-ка" на КЕШ през 1963, 1971, 1977, 1985, 1987, 1988, 1990 Носител на КНК за 1976 Участник във "Финална 4-ка" на КНК през 1981, 1986 Жени [редактиране] 19 пъти Шампион на България 1978, 1979, 1982, 1983, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1991, 1992, 1993, 1995, 2000, 2004, 2005, 2007,2008, 2010 17 пъти носител на Купата на България 1969, 1976, 1979, 1981, 1982, 1983, 1985, 1986, 1988, 1989, 1993, 1995, 1996, 2000, 2004, 2008, 2010 2 пъти носител на КЕШ 1979, 1984 Участник във "Финална 4-ка" на КЕШ през 1988, 1989 Носител на КНК за 1982 Участник във "Финална 4-ка" на КНК през 1973, 1976, 1977, 1981, 1991
Fight club
на 08.12.2010 в 20:07:14 #146Колективен спорт с най-много Успехи - Волейбол, Гранд във Волейбола в БГ - ЦСКА.... Изводите си ги вадете сами и още едно мощно БРАВО ТОПСПОРТ, СЪПЕР АДЕКВАКВАТНИ СТЕ
rowel
на 08.12.2010 в 19:56:00 #145очаквайте след малко включване от багера от рецепцията на бъкингамския дворец,където е отседнал преди мача с феновете на партизан...

rowel
на 08.12.2010 в 19:51:21 #144който иска да гледа,как арсенал спуква от бой усташите от партизан,да пуска диема. аз мисля 5-0...
LOGO
на 08.12.2010 в 19:48:36 #143ЦСКА е отбора който прославя България
Fight club
на 08.12.2010 в 19:45:38 #142ТОПСПОРТ, ЦСКА ПОБЕДИ КАЗАН НА ВОЛЕЙБОЛ... ТРЯБВА ЛИ ДА НИ ЗАНИМАВАТЕ С МИЖАВИ УСПЕХИ ВЪВ СМЕШНИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ ПЪЛЕН С КОРУПЦИЯ ... ТЪПАНАРИ
hari_832
на 08.12.2010 в 19:10:14 #141k4v посрвай квото искаш комплексирано наркоманче

hari_832
на 08.12.2010 в 19:08:28 #140злобул
на 08.12.2010 в 19:07:50 #13989. k4v | 08.12.2010 21:05 288. злобул | 08.12.2010 21:03 ми ела в трън ................................ Шокиран луд!?!?! ебаси селяндура, та тоя иначе реди състава на левски muhihihihi ================================================= ами редя го ...и това е факт
hari_832
на 08.12.2010 в 19:07:10 #138k4v | 08.12.2010 21:05 288. злобул | 08.12.2010 21:03 ми ела в трън ................................ Шокиран луд!?!?! ебаси селяндура, та тоя иначе реди състава на левски muhihihihi агент тара,гонзо и ясен петров работят за него ли

злобул
на 08.12.2010 в 19:03:42 #137ми ела в трън , без да занимнаваш никой бе кавал
злобул
на 08.12.2010 в 18:58:07 #136279. nikipiki | 08.12.2010 20:55 ще бъда на трънското ждрело в 15.00ч утре . който ми е фен да заповяда ............................................................................................................... ма ти не си и граовец бре твойта мама трънска Смее се ти си чужденец Кул извънземен Кул вие не говорите човешки език по вашия край Смее се Смее се Смее се ================================================= аз казвам къде ще бъда , а вече които иска да идва
galaktiko
на 08.12.2010 в 18:57:22 #135Куррррррррр за селската смрад ФеКал Бразди 1916 курника...добре ги ебаха сините Богове, нека им на селтаците щом се правят на хитри
hari_832
на 08.12.2010 в 18:53:13 #134злобул
на 08.12.2010 в 18:52:14 #133ще бъда на трънското ждрело в 15.00ч утре . който ми е фен да заповяда
злобул
на 08.12.2010 в 18:49:48 #132267. k4v | 08.12.2010 20:47 264. злобул | 08.12.2010 20:46 . k4v | ========== на тебе ше бия два шута повече отколкото на другия , така че се приготви .............................................................. луд!?!?! muhihihihi аре звънни да се разбереме къде и кога Стрелка 0884 698 498 добре де, добре ============== виж кой не е наред хахаххах
hari_832
на 08.12.2010 в 18:47:44 #131. k4v | 08.12.2010 20:46 259. nikipiki | 08.12.2010 20:42 Баткоф,тоя е нещастник заеби го и аз имам ХОРА на сериозно ниво там/в ъндърграунда/ направо ще го разчепят ..................................................... и аз - и аз, тука пред вас съм споменавал само близначките, но повярвай ми, имам познати, дет ще го накарат да си направи сам свирка и то без да му счупят врата йога ли ще го правят

злобул
на 08.12.2010 в 18:46:09 #130. k4v | ========== на тебе ше бия два шута повече отколкото на другия , така че се приготви
HristoSStoichkov
на 08.12.2010 в 18:45:54 #129ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ КАЗВА: Л-С СА ЕВРОИДИОТИ !!!
И аз го повтарям!

злобул
на 08.12.2010 в 18:44:50 #128ше ви чакам в перник глупаци ...елате ми двамата . само измислете такова място че да няма свидетели как ше ви разбия кратуните