Носителят на трофея за Купата на България - Берое напусна турнира. В мач от 1/8-финалите старозагорци загубиха с 0:1 визитата си на Левски в София. Единственото попадение в мача реализира Владимир Гаджев.
Капитанът на "сините" бе точен в 82-ата минута. Като цяло Левски бе по-добрият отбор на терена и само добрите намеси на Теодор Скорчев предотвратиха по-изразителна победа. С няколко пропуска за столичани се отчете Гара Дембеле, който преди дни се забърка в сериозен скандал заради употреба на алкохол.
Домакините от София направиха прилично първо полувреме и на няколко пъти бяха близо до отклриване на резултата. Още в 5-ата минута Дембеле шутира от границата на полето, но топката се отби в напречната греда.
До края на полувремето Дембеле още на два пъти бе изведен на стрелкова позиции, но така и не успя да прокара топката зад гърба на Скорчев. С неточни удари за Левски се отчетоха още Младенов и Грийн.
Гостите от Стара Загора можеха да открият резултата в продължението на първата част. Грешка на Стефан Станчев позволи на Берое да организира бърза контраатака, завършена със слаб удар на Велев.

Още на почивката Ясен Петров направи първата си промяна - на мястото на Грийн в игра влезе Дарко Тасевски.
Именно македонецът бе близо до откриване на резултата в 52-ата минута, но ударът му облиза напречната греда.
С всяка изминала минута настискът на "сините" ставаше все по-сериозен и откриването на резултата изглеждаше неизбежно. Логичното се случи чак в 82-ата минута, когато Гаджев получи топката в пеналта, финтира бранител на гостите и с точен удар в долния десен ъгъл не остави шанс на направилия страхотен мач Скорчев - 1:0.
ЛЕВСКИ - БЕРОЕ 1:0
1:0 Владимир Гаджев (82')
СЪСТАВИ И КОМЕНТАР!
hari_832
на 08.12.2010 в 15:40:16 #27ето на

Alfie
на 08.12.2010 в 15:38:30 #26hari_832
на 08.12.2010 в 15:37:27 #25карни споко бре мача е за вас

Cloud
на 08.12.2010 в 15:35:28 #24Време е кенефа да бъде надънен

карнобатска гроздова
на 08.12.2010 в 15:35:20 #2327. M6 | 08.12.2010 17:33 Дайте дузпа, спасете Евроидиотите. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
цска играят ли бре, не са ли в друг ден 
hari_832
на 08.12.2010 в 15:34:55 #22M6 ае спри с клетвите бе
Alfie
на 08.12.2010 в 15:34:27 #21Дюрана даде ли вече картон на Гарата???
M6
на 08.12.2010 в 15:33:26 #20Дайте дузпа, спасете Евроидиотите..........
hari_832
на 08.12.2010 в 15:27:02 #19Чеви Челиос а дано
REDSTAR
на 08.12.2010 в 15:10:53 #18Дюран Дюран а ?
REDSTAR
на 08.12.2010 в 15:09:55 #17Страничния съдия резна на два пъти говедата ... голем кеффффф
През първото полувреме резна и Беройци естествено .
пиргос
на 08.12.2010 в 15:04:37 #16станчев,естествено
в левски заплати и премии се плащат на секундата,а предстои коледа и нова година,адвокат тодор ще напълне джобовете си и тези на футболистите
пък и берое са са доволни,3 точки напролет в зарата няма да са излишни-за ужас на пътуващите с влак 
LOGO
на 08.12.2010 в 15:02:18 #15След 45 мин ще четем от левскарите как тая безмислена купа не им трябва и как ще се борят за шампионската титла
Станчев
на 08.12.2010 в 15:01:29 #14Пиргос, все пак трябва да се излезе на + в края на годината

пиргос
на 08.12.2010 в 14:59:30 #13левски и берое си вързват бюджета за пролетния полусезон-драматично 0-0 или 1-1 и после започва истинския мач
веселяк
на 08.12.2010 в 14:59:22 #12Селски мач, селски изпълнения...

LOGO
на 08.12.2010 в 14:59:20 #11Станчев | 08.12.2010 11:35 2 гола до 10-та минута и отива да украсява елхата -------------------------------------------------------------------- Esox | 08.12.2010 11:36 LOGO, след 2:0 за ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ /с 2 гола на Гара разбира се/ Ясен ще направи първата си смяна и ще го извади още в 17 минута... оттам до края доиграване и краен резултат 4:0 за сините!! ============================================ Добре дошли в реалността!
Станчев
на 08.12.2010 в 14:58:18 #10Тотално размазваме Берое, второто Гарра ще вкара 2 от 8-те положения, които му се открият

Alfie
на 08.12.2010 в 14:49:50 #9Да му еба мамата....трябва да излизам. ЕБИ ГИ ГАРРРААААААА
REDSTAR
на 08.12.2010 в 14:49:38 #8Нищо не сте разкъртили . По-скара Заралии ви къртят. Играете с 11 човека подпомогнати от трима съдии . Когато трябва обаче , Дюран Дюран влиза в игра и препречва заралийските атаки , като един Матросов . Освен това Малката Гара требеше да има вече жълт картон след двете груби нарушения за има-няма 5 минути. Така , че не мучете ами гледайте да не ви треснат на ГейАрина ... както и ще стане в края на краищата де . Заложил съм 50 лв. на Берое.