Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев коментира победата на неговия тим с 4:1 над Нефтохимик за Купата на България.

Нефтохимик (Бургас) загуби от Лудогорец с 1:4

Лудогорец с обрат срещу вдъхновен Нефтохимик, хеттрик на Мавис Чибота

Разградчани продължават напред в турнира

"Сами се затруднихме през първото полувреме и действахме малко припряно. На почивката коригирахме нещата и беше ясно, че ще отбележим гол. Преди почивката се увличахме малко повече в индивидуални действия.

Нормално е да стоим по-добре от отбора на Нефтохимик. Те успяха да ни се противопоставят, но след това силите им свършиха. Ние имаме нужда от по-раздвижен нападател като Чибота, така че се надявам той да даде добра алтернатива в атака.

Ние имаме достатъчно футболисти, можем да играем на трите фронта. Аз съм много доволен от младите футболисти и очакваме отлични неща от тях. Очакваме тежък мачове с Дунав, но всичко зависи от нас. Аз трябва да направя всичко възможно да няма подценяване", каза Генчев.

Петков: За мен позитивите са много по-големи от негативите в този мач

"Дори и да бяхме издържали, класата на другия отбор е по-голяма - това е"