90′
Турнир: Купа на България Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! АРДА ПОБЕДИ ФК ЦСКА 1948 И Е НА ПОЛУФИНАЛИТЕ!

88′

Костадинов влезе на мястото на Коконов.

83′

Иванов свали висока топка и я подаде към Юсеин, който стреля много опасно, но вратарят спаси.

80′

Юсеин центрира от фаул, опита директен изстрел, но право в Иван Караджов.

77′

Без сериозни положения в последните минути на Националния стадион.

74′

Младият Георги Атанасов влиза в игра на мястото на Йорданов.

68′

Според слуховете, при отпадане днес, може да има промени в треньорския състав на ФК ЦСКА 1948.

Треньорски рокади във ФК ЦСКА 1948 при отпадане от Арда?

Вдигнали са мерника на Краси Петров?

65′

Тилев бе заменен от Руменов.

64′

Крумов бе ритнат доста лошо в главата от Митков. Сериозни проблеми за капитана на гостите, който обаче се изправя на крака и ще продължи мача.

55′

ГОЛ ЗА АРДА! Спас Делев засече с глава успоредно центриране на Тонислав Йорданов и вкара топката в мрежата на Наумов!

53′

Спас Делев центрира от фаул, но играчите на домакините се справиха с опасността в наказателното поле и избиха в корнер.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Лясков получи жълт картон след което отправи доста нецензурни реплики към рефера Железов.

36′

Добър удар на Тилев извън наказателното поле, Наумов отрази силната топка.

34′

Арда опитва да търси път към вратата на Наумов. За момента без чисти положения за тима.

25′

Владението на топката е почти изравнено - 55 % на 45% в полза на Арда.

Снимка 523271

22′

Венци Василев изби топката от краката на Спас Делев, който влизаше опасно в наказателното поле.

16′

Жълт картон за Лозев след фаул срещу Галин Иванов.

12′

Ивайло Чочев засече с глава центрирана топка и стреля много добре, Караджов спаси, имало е и засада на Шопов при положението.

7′

Васил Шопов центрира, Бастунов вкара топката в мрежата с глава, но е имало засада.

5′

Доста борба в първите минути на двубоя. Двата отбора показват, че ще търсят активно попадения, които да ги пратят в следващата фаза.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

9 Димитър Митков 77 Мaртин Костадинов

ФК ЦСКА 1948 и Арда излизат един срещу друг в 1/4-финален сблъсък от турнира за Купата на България с начало в ч. Мачът ще се играе на стадион "Васил Левски" в София.

До момента двата тима никога не са стигали до ½-финал в надпреварата.

През миналия сезон "червените" бяха елиминирани на 1/4-финал от актуалния носител на трофея Локомотив в Пловдив. Красимир Балъков ще се радва на голям избор от грачи за този двубой, тъй като в състава на домакините няма проблеми с наказани или контузени състезатели.

Ники Киров променя халфовата линия на Арда

Не е доволен от Лъчезар Котев

Арда пък достигна 1/8-финалите за Купата миналата година, когато отстъпи на ЦСКА. Ситуацията с контузени играчи обаче в тима на гостите е по-сериозна.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

Николай Киров няма да може да разчита на 22-годишния бразилец Жуниньо, като се очаква неговото място в атака да заемат Спас Делев и Иван Коконов. Александър Георгиев е наказан.

Арда уреди контрола срещу Созопол в края на месеца

Арда уреди контрола в края на месеца

От морския тим ще играят приятелски мач и с Нефтохимик

Двата тима вече изиграха два двубоя помежду си в efbet Лига през сезона. Кърджалийци спечелиха в София с 2:0, а у дома стигнаха до равенство 1:1.

ФК ЦСКА 1948 пожела треньора на Спортист (Своге)