Па Конате засече центрирана топка, овладя и стреля много опасно с левия крак, но над вратата.

Мариян Иванов получи втори жълт картон и напусна терена.

100′

Марян Иванов получи жълт картон след нарушение срещу Василев.

92′

ГОЛ ЗА ЕТЪР! Кольо Станев се измъкна между двама бранители на Ботев и пусна успореден пас в наказатеното поле към Даниел Младенов, за който остана по-лесното - да насочи и открие за 1:0! Домакините докосват успеха и са готови да сътворят нова изненада за деня след като Левски (Крумовград) отстрани Царско село, а Монтана ФК ЦСКА 1948.

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ, СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

87′

Петър Вуцов получи жълт картон заради нарушение срещу Здравко Илиев.

83′

Продълженията все повече надвисват като опасност над стадион "Ивайло".

81′

Яни Пехливанов замени Николай Янков.

78′

Петър Вуцов прави дебют за Ботев след като се появи на мястото на Чернев.

66′

Христо Марков е заменен от Здравко Илиев.

65′

Липсата на попадение изнервя доста "канарчетата", които прибягват до доста нарушения.

54′

Па Конате вкара, но попадението бе отменено заради засада към играча на Ботев.

51′

Доста мудна игра на стадион "Ивайло". Ботев продължава да води инициативата, но без чисти положения.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Претенции от домакините за дузпа! Кольо Станев напредна отдясно и бе съборен на границата на наказателното поле от Филип Филипов. Съдията Димитър Буров подмина и прецени, че нарушение няма, повторенията обаче не убеждават напълно в това.

Снимка 547403

30′

Ботев все по-упорито търси попадение, но до монента без успех.

24′

Маркиньос стреля отдясно от малък ъгъл, провайки да насочи топката към далечната част на вратата, но не сполучи.

20′

При корнер на домакините, топката срещна ръка на Току, но съдията Димитър Буров прецени, че няма дузпа.

9′

Даниел Младенов стреля с глава след центриране от пряк свободен удар, топката се върна в него и капитанът опита удар със задна ножица, но топката мина встрани от вратата.

6′

Кнежевич прати дълго центриране към Марков, но хърватинът не сполучи с опита си. В следващата ситуация Даниел Младенов изскочи сам срещу вратаря, но вратарят улови топката и не позволи на опитния играч да засраши мрежата му. Добро начало за домакините.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

20 Яни Пехливанов 71 Петър Вуцов

Етър приема Ботев (Пловдив) в мач от 1/16 финалите на Купата на България днес. Срещата на "Ивайло" е от 18:45 часа. Главен съдия е Димитър Буров.

Домакините призоваха за подкрепа преди мача като се надяват на пълен стадион за двубоя. "Виолетовите" изпадаха през миналия сезон във Втора лига и сега Купата се превържа в много важна за отбора.

В същото време, "канарчетата" обявиха, че няма да подценят Етър и ще се борят със зъби и нокти за класиране на 1/8 финалите.

Етър преди мача за Купата срещу Ботев (Пд): Заедно можем - отбор и публика!

"Виолетовите" феновете си за подкрепа

Изпълнителният директор на Ботев Пловдив Даниел Серехидо обяви, че няма проблеми с Аздрудин Валентич и ще продължи да работи в Коматево.

"Предстоят ни два важни мача. Да се съсредоточим върху важните неща", написа той в социалните мрежи.