Днес ще се изиграят последните два мача от турнира за Купата на България. До този момент своето място на четвъртфиналите гарантираха Ботев (Пловдив), ЦСКА, Литекс, Славия, Левски и Дунав (Русе).

Ботев (Пловдив) победи Царско село с 4:3 и е на четвъртфинал за Купата на България

Стивън Петков спаси Ботев от резил срещу Царско село след 120-минутна драма (ВИДЕО)

Голов трилър на стадион "Славия"

В 18 часа Етър приема Септември, а час по-късно, Берое гостува на Лудогорец.

Старши треньорът на "виолетовите" ще заложи на резервите на отбора в днешния сблъсък, тъй като за Етър представянето в този турнир не е приоритет. Новакът в елита иска да се утвърди в Първа лига, заради което почти всички титуляри ще получат почивка. Единственият контузен в състава е Венцислав Василев, а другият отсъстващ ще е Йордан Апостолов, който пък е наказан.

Левски победи Монтана с 1:0 и е на 1/4 финал за Купата на България

Автогол прати пестелив Левски на 1/4 финал за Купата на България (ВИДЕО)

"Сините" спечелиха с мисъл за мача в Разград

Септември също няма амбиции за спечелването на Купата и Николай Митов едва ли ще заложи на оптимален състав.

На Лудогорец предстоят много важни битки както в първенството, така и в Лига Европа в следващите седмици. "Орлите" ще се изправят срещу ЦСКА и Левски, а след това предстои и решителен сблъсък с Брага. Преди това да се случи обаче, разградчани трябва да си гарантират място на 1/4-финалите за Купата на България.

До този момент Лудогорец е играл 3 пъти с Берое в този турнир, като във всеки един от тях е излизал като победител.

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 3:1