Брестник зашлеви с 5:0 Любимец като гост за Купата, предаде News4000. На стадиона край границата халфът на Брестник Петър Атанасов си правеше каквото поиска със съперниковите футболисти. Роденият в Раковски играч заби хеттрик за победата на своите. Другите голове вкараха ветераните Гемеджиев и Сашо Стойчев - Легендата.

Петър Атанасов откри още в 20-ата минута. Младокът, който не бе оценен в Локо, търколи топката покрай вратаря за 0:1. 120 секунди преди почивката Гемеджиев центрира от фланга, Атанасов укроти в пеналта и с точен шут отбеляза втория гол за Брестник.

"Старците" Гемеджиев и Стойчев направиха двойно в 58-ата минута и Гемеджиев прониза вратаря на домакините. Стражът сбърка фатално след това, Петър Атанасов му открадна топката и на празна врата заби за 0:4. Сашо Стойчев се разписа в 74-ата минута. таранът прехвърли вратаря и така оформи разгромната победа за тима на Иван Маринов - Масларя.