Наставникът на ЦСКА Адалберт Зафиров заяви, че той определя състава, а Димитър Пенев се води старши треньор по документи, заради притежавания от него лиценз Про.
"Нямам право да бъда старши треньор, защото ми трябва лиценз Про, а аз имам лиценз А. Димитър Пенев има лиценз Про и затова се води старши треньор по документи. Пенев идва, оглежда, казва да или не и продължаваме да работим. Аз определям състава с моите помощници. Засега нямаме различия с Димитър Пенев. Обстановката в съблекалнята в момента е прекрасна", коментира треньорската ситуация в ЦСКА Адалберт Зафиров в актуално студион Дерби.
Зафиров е категоричен, че футболистите на ЦСКА са добили самочувствие след двете победи над Литекс и Славия и вече имат сили да играят на ниво важните мачове до края на сезона. Треньорът каза още, че има амбиции да продължи да води ЦСКА и след края на първенството, но това зависи изцяло от собствениците на клуба.
"Аз бях най-подходящ да заменя Андоне, защото бях най-близо до отбора и бях наясно със състава. Изцяло зависи от собствениците на клуба кой ще бъде треньор другия сезон. Аз имам желание да работя за ЦСКА, но това зависи от ръководството", коментира Зафиров.
Бившият капитан на "червените" се надява, че намиращият в отлична форма французин Елиот Гранден ще остане в ЦСКА и през следващия сезон. "Да се надяваме, че Гранден ще остане в ЦСКА. Той е качествен футболист, въпрос на време беше да се адаптира към нашата действителност. Той идва от Франция, където се играе на хубави терени. Беше малко в стресова ситуация в началото, но вече навлезе в нашия футбол и мисля, че го чакат още по-добри мачове", каза Адалберт Зафиров.
Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 18:46:56 #124Роза, това носител директно в дупето да си го завреш, защото знаеш коя купа се криеше там Кул Реално от 1980 г. някъде има купа на България ===== Златинке, тогава нали знаеш къде да си навреш онзи стар турнир наречен КЕШ
SoNoR
на 26.04.2010 в 18:45:31 #123Златин Теп, не знам. Коща са има плюсове и минуси, доста е злопаметен, но и много добър професионалист. Не съм от тези, които го плюят, бих му дал шанс в нормални условия да го видим.
Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 18:41:59 #122Златинке И за теб специално: Левски София Шампион на България (26 пъти): 1933, 1937, 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1953, 1965, 1968, 1970, 1974, 1977, 1979, 1984, 1985, 1988, 1993, 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2006, 2007, 2009 Носител (26 пъти): 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1956, 1957, 1959, 1967, 1970, 1971, 1976, 1977, 1979, 1982, 1984, 1986, 1991, 1992, 1994, 1998, 2000, 2002, 2003, 2005, 2007 Дубъл Златен дубъл (13 пъти): 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1970, 1977, 1979, 1984, 1994, 2000, 2002, 2007 *Суперкупа на България Носител (3 пъти): 2005, 2007, 2009

Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 18:37:33 #121а Левски са винаги втори, ама в България... ================== мадлен - долна лъжкиня! Левски София Шампион на България (26 пъти): 1933, 1937, 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1953, 1965, 1968, 1970, 1974, 1977, 1979, 1984, 1985, 1988, 1993, 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2006, 2007, 2009 Носител (26 пъти): 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1956, 1957, 1959, 1967, 1970, 1971, 1976, 1977, 1979, 1982, 1984, 1986, 1991, 1992, 1994, 1998, 2000, 2002, 2003, 2005, 2007 Дубъл Златен дубъл (13 пъти): 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1970, 1977, 1979, 1984, 1994, 2000, 2002, 2007 *Суперкупа на България Носител (3 пъти): 2005, 2007, 2009 Тука пак сме втори, нали - мадлен да си втори , значи да си шампион , нали

SoNoR
на 26.04.2010 в 18:37:30 #120Спортал и Блиц, дето си имат солидни връзки.Двама независима източника го потвърдиха, ако не броим и в."Труд".
SoNoR
на 26.04.2010 в 18:25:34 #119Коща официално на Армията.
MonKaTa
на 26.04.2010 в 18:15:26 #118LeVsKi
на 26.04.2010 в 17:49:44 #117§Ґ§с§Х§а §±§Ц§Я§йЁ° §Ъ §б§в§Ц§Х§Ъ §Т§Ц §ґ§І§¦§Ї§¦§І §Ї§Ў §·§Ў§І§ґ§Є§Б.§Ј §Ў§Ю§Ц§в§Ъ§Ь§С §Ь§а§Ы ,§Ь§С§Щ§У§С§Т§Ц ,§Ь§а§Ы §Х§С §Ъ§Ф§в§С§Ц
§Ґ§с§Х§а §±§¦§Ї§й§а §§Є

веселяк
на 26.04.2010 в 16:32:46 #116Парма, Шахтьор и Леверкузен ======================= ТОВА СА ОТБОРИ НОСИТЕЛИ НА КУПАТА НА УЕФА....
...МЕЖДУВРЕМЕННО СА ПРЕБИВАНИ ОТ ЦСКА...

Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 16:21:27 #115Нещо да кажеш за Парма, Шахтьор и Леверкузен ? А ? ========= Кои са тези - Парма е средняк, като Киево и Удинезе в Италия, Шахтьор ( когато Септември при ЦДВ ги отстраниха , някой да ги е чувал), Леверкузен винаги втори в Германия
6kembala
на 26.04.2010 в 16:16:49 #114Без лефски в Лига Европа ще е някак пусто и скучно.

chav
на 26.04.2010 в 16:12:29 #113Тъпите селяни предимно слушат чалга. Тъпите селяни сафенове на Уефски Тъпите селяни харесват силно нагримирани женски индивиди с предизвикателно магистралски вид. Тъпите селяни обичат,когато спрат някъде от колата им да се чува чалга. Тъпите селяни са принципно дебели или приличат на волове. Тъпите селяни не четат книги или вестници,за тях това е гордост. Тъпите селяни не са просто тъпи,те са уникално глупави. Тъпите селяни никога през живота си не са си представяли колко нищожни и мизерни са всъщност. Тъпите селяни не са толерантни на пътя. Тъпите селяни карат винаги бързо... и за наш късмет,понякога само,стигат при свети Петър сами. Тъпите селяни имат малки души.Да помогнеш на друг-това не е характерно за тях. Тъпите селяни нямат мярка за благоприличие. Тъпите селяни са склонни да налитат на бой,отколкото да решат един спор с думи. Тъпите селяни са винаги много оборотни. Тъпите селяни ( уморих се да го пиша вече ) си изхвърлят боклука където им падне. Тъпите селяни не признават природата. Всички тъпи селяни се интересуват,при това много запалено от автомобили,които никога няма да карат,дори и да доближат. Тъпите селяни обичат да говорят за познанството си с хора от криминалния контингент,че даже им и симпатизират. Тъпите селяни винаги се отличават от нормалните хора.Можеш да ги разпознаеш от раз. Тъпите селяни не признават чуждото мнение.Те са фундаменталисти. Тъпия селянин е ограничен.При това много. Тъпите селяни не се стремят да бъдат нещо повече от това което са. Но стига съм писал за ТЪПИТЕ СЕЛЯНИ,сега ще отделя специално внимание на тъпите селянки. Тъпите селянки също са от Уефски. Тъпите селянки слушат също на 98% чалга.Но има и такива,които се представят за хаус маниачки и маниаци. Тъпите селянки танцуват по масите. Тъпите селянки обичат да показват плът. Тъпите селянки не ги е еня,че си лягат с идиоти. Тъпите селянки са дори още по-глупави от тъпите селяни. Те също не четат,но интересите им биват още по-ограничени ! Докато един тъп селянин може да се занимава с лов примерно и пак ще се обогати малко,тъпите селянки предимно си клюкарят,говорят си за гримове,дрехи и ... това е
Тъпите селянки са много суетни.
Тъпите селянки нямат и идея откъде идват парите.Е някои имат...хиххихи
Тъпите селянки набарат ли веднъж парата,после им е трудно да я ( го ) пуснат.
Прекалено малко написах за тъпите селянки,но ще добавям още
Тъпите селянки са навсякъде.Както и тъпите селяни
Попадаш ли на 3-4 от тия характеристики горко ти... 
Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 15:57:43 #112Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 15:57:29 #111chav
на 26.04.2010 в 15:46:53 #110яко прибират варнинските сутеньори, затова ги няма гувядата от от махлата
п3пино
на 26.04.2010 в 15:46:12 #109Пенев идва, оглежда, казва да или не и продължаваме да работим. Аз определям състава с моите помощници. _________________________________________________________ с като определиш състава и Пената дойде та каже НЕ, то какво става? сменяш го, нали? айде у лево...като играч си беше дупка и като треньор си същата

6kembala
на 26.04.2010 в 15:26:35 #108Ласло Боднар съм, много поздрави от Рудолф, Ржевски и Адауто - цъкаме белотче и гледаме порно - как праскахме Лефски....

chav
на 26.04.2010 в 15:21:56 #107говядата, толкова изтрещяха, от полова и футболна немощ, че вече обиждат и чужбински обори,а не само техният

Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 15:21:41 #106гейо Поствам две яйца върху дълбоката ти устна кухина, включвам миксера и резултата е явен
Сега ти позволявам да преглътнеш 
6kembala
на 26.04.2010 в 15:21:01 #105Защо,никой никога не е говорил за криза в Левски!Явно някак омертата се е пробила?!
Явно на крепостните селяни им е омръзнало от безпаричие.
