Два дни преди важната битка с Виктория Пилзен старши треньорът Стойчо Младенов е напълно наясно със стартовия състав на ЦСКА за двубоя. Мачът реванш от плейофния кръг на Лигата на конференциите е в четвъртък от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Екзекутора на Ливърпул ще направи само една промяна спрямо първата среща между двата тима, като тя е продиктувана от наказанието на Амос Юга, който си изкара глупав жълт картон в последните минути на "Досан Арена".

Под рамката ще е Густаво Бусато, а защитната четворка пред него ще се състои от Мазику, Матей, Антов и Турицов. 20-годишният капитан на армейците със сигурност ще вземе участие в сблъсъка с Пилзен, като чак след това ще замине за Италия, където ще завърши сделката по преминаването си във втородивизионния Монца. Двата клуба все още преговарят относно датата на трансфера, като в сряда ще стане ясно дали Антов ще участва в гостуването на ЦСКА на Черно море, което е в неделя от 18:45 часа. Вариантите са два - или да замине за Италия в петък, или в началото на следващата седмица.

Вион ще замени Юга в двойката опорни полузащитници на тима. Той ще си партнира с Жеферсон, който получи почивка и не започна от първата минута срещу Пирин. По крилата Стойчо Младенов не разполага с алтернатива и отново ще заложи на Вилдсхут отляво и Йомов отдясно. В последните мачове българинът показва все по-голямо разбирателство с Жорди Кайседо, като еквадорецът отново ще води червената атака. Зад гърба му ще действа Кери, който ще бъде нагърбен със задачата да организира атаките на армейците, които имат да заличават 2 гола пасив от първия мач, пише "Тема Спорт".

Кюстендилеца: Време е да покажем, че сме непреодолима сила за нашите противници!