90+1′

Жълт картон за Кутев.

89′

ГРЕДАТА спасява Витоша!

След изстрел на Енрике, рамката е последната преграда пред второто попадение за "червените".

Малшанс!

87′

Костадинов сменя Иванов.

85′

Сила сменя Димитров.

85′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Евандро бележи!

Влезлият преди минути като смяна бразилец се разписва за "армейците"!

Гол с глава!

Центрирането беше на Кери!

82′

Евандро заменя Белтраме.

79′

Юрич сменя Пинто.

76′

Официално предупреждение и за Дяков.

73′

Жълт картон за Ахмедов.

71′

Жълт картон за Зюмбулев.

66′

Опит и от страна на Енрике да стреля във вратата.

Без успех.

Отново топка встрани от целта.

"Червените" вдигнаха оборотите.

65′

Турицов намира Ахмедов.

Стига се до удар, но ъгълът бе прекалено малък и за Кръстев проблеми нямаше.

64′

Не изглежда ЦСКА да упражнява сериозен натиск върху домакина си.

Безброй атаки към вратата на Витоша също няма.

В това темпо и стил на игра, резултатът трудно може да бъде променен.

Снимка 482586

63′

Жълт картон за Пинто.

62′

Рафаел сменя Джеси.

60′

Кутев стреля с всичка сила!

Намира... лицето на Антов.

Той пада в нокдаун.

Все пак успява да запази самообладание и се изправя на крака.

57′

Жълт картон за Амзин.

55′

Ахмедов сменя Соу.

53′

Първанов сменя Гъргоров.

51′

Али Соу пропуска отново!

Този път очи в очи с Кръстев!

От едва няколко метра разстояние, нападателят на "червените" не успява да порази целта.

46′

Кутев заменя Динев.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

Първото полувреме със сигурност не изобилстваше от чисти голови ситуации за двата тима. ЦСКА опитваше да използва това, че владее топката повече, но не стигаше до реални опасности пред вратата на съперника.

"Червените" използваха предимно крилата си, като опитваха да центрират и по този начин да застрашават своя опонент. Тази тактика не бе особено ефективна в началните минути на срещата.

В 15-ата минута се наложи Кръстев да се намесва решително, след като Кери стреля от свободен удар, а при добавката на Турицов трябваше стражът да демонстрира своите умения.

Пет минути по-късно Белтраме блесна с чудесна изява, като преодоля двама бранители на съперника и след това стреля от въздуха, но кълбото премина на сантиметри от целта.

В 23-ата минута Мазику бе съборен в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Али Соу, който обаче стреля в тялото на вратаря. Пропускът му запази резултата непроменен.

Малко преди почивката Мазику навлезе добре в наказателното поле, подаде за Белтраме, който изведе Малинов, но отново до промяна в двете нули на светлинното табло така и не се стигна.

Фаул на границата на наказателното поле в продължението на първото полувреме напрегна бранителите на Витоша, но нова добра намеса на вратаря гарантира запазването на статуквото до паузата.

45+1′

Почивка.

45′

Кери стреля от статичното положение!

Под стената!

Топката излиза в аут.

Снимка 482587

44′

Фаул срещу Соу на границата на наказателното поле.

Опасност за домакините.

42′

Жълт картон за Кръстев.

41′

Мазику извежда добре Белтраме.

Италианецът стига до възможност за удар от границата на пеналта.

Неточно изпълнение.

Снимка 482584

39′

Многоходова атака на гостите.

Мазику подава към Белтраме, той продължава за Малинов.

Изстрел!

Топката не намира очертанията на вратата на Витоша.

37′

Първи удар за домакините в мача.

Изстрелът е на Гъргоров, но не е точен.

Минава далеч над вратата.

33′

Добре прибрани в половината си са футболистите на Витоша.

За момента не личи да има сериозни пролуки в постройката на тима на Букарев.

Идеята на състава изглежда се получава, до момента.

29′

Джеси нахлува в полето на Витоша.

Извежда добре Малинов.

Изстрелът на последния не е успешен.

25′

ГОЛ НЯМА!

0:0!

Пропуск на Соу от бялата точка!

Резултатът се запазва непроменен!

23′

ДУЗПА за ЦСКА!

Мазику е съборен в наказателното поле!

23′

Жълт картон за Динев.

20′

Страхотен Белтраме!

Уникална техника на италианеца, преодолява двама бранители и опитва изстрел от движение.

Красив момент в мача.

Топката минава на сантиметри от горната греда.

18′

Белтраме опитва да стреля от границата на наказателното поле.

Кабов се изправя на пътя му.

Фаул в нападение на състезателя на ЦСКА.

15′

Кръстев спасява!

Кери стреля от свободен удар, топката се отби в стената.

При добавката на Турицов, стражът се справи подобаващо.

12′

Джеси нахлува в наказателното поле.

Спрян е от бранител.

Футболистът на "армейците" пада на тревата.

Реферът Гидженов не сигнализира за нарушение на правилата.

10′

"Червените" използват предимно крилата си.

Опитват чрез центрирания да стигат до голови положения.

На този етап това не се случва.

Снимка 482585

6′

Центриране на Кери в наказателното поле на Витоша.

Соу не успява да стигне до топката.

3′

Засада на Соу.

1′

Първи съдийски сигнал!

1′

Минута мълчание в памет на Борис Гаганелов.

Почина легендата на ЦСКА Борис Гаганелов

Легендарният футболист е седемкратен шампион и шесткратен носител на Купата с ЦСКА

88 Мартин Станкев 28 Пламен Гълъбов

ЦСКА подновява срещите си в Първа лига с гостуване на Витоша (Бистрица). Мачът от 25-ия кръг е в 21:00 часа.

След дългата пауза "армейците" са сигурни, че си тръгнат с три точки от този двубой срещу последния в класирането. От друга страна загуба на Витоша ще направи тима сигурен участник в следващото издание на Втора лига.

Бившият футболист на ЦСКА Соломон-Отабор: Обиждаха ме на расова основа по три пъти на мач

"Клубът беше много отзивчиш и ми помагаше в такива случаи"

Двата софийски тима са се изправяли един срещу друг 5 пъти в Първа лига до момента. ЦСКА има 5 победи и голова разлика 17:1.

ЦСКА ще получи 133 билета за гостуването на Ботев (Пд)

Капацитетът на Коматево ще бъде точно 1071 места

Момчетата на Милош Крушчич се надяват да вземат своето без да влагат много усилия. За тях доста по-важен е следващият мач с Ботев (Пловдив) от 1/2-финала за Купата на България в сряда.

ЦСКА обяви кастинг за ДЮШ

Ще се проведе на 20 юни

От друга страна обаче "армейците" не искат да изпуснат възможността да изпреварят Левски в класирането, след като "сините" вчера загубиха с 0:1 дербито от Лудогорец на "Герена".

В същото време Витоша излиза в този двубой без претенции. "Тигрите" на практика са сигурен изпадащ този сезон и остава да играят само за честта си.

Те нямат победа в 16 поредни мача, като ще е истинско чудо тази серия да бъде прекъсната точно днес. Евентуално подценяване от страна на "червените" е единственият им шанс да измъкнат нещо от този сблъсък.