Човекът, който не спира да пречи на ЦСКА за реконструкцията на стадион "Българска армия", това е кандидатът за кмет на район "Красно село" Николай Веселинов.
Вече не е сигнал от негова страна, а официална жалба. Тя беше качена от фенове на отбора в социалните мрежи.
Утре той има среща в РДНСК.
Ето жалбата от Веселинов, която спъва процесите по реконструкция на стадиона
gychopopov
на 24.10.2023 в 02:06:04 #10Дали Веселинов няма да пусне жалба в Прокуратурата срешу Ачко и Топспорт за подстрекаване на припознавачите към саморазправа със него?
Червенобрежданин
на 23.10.2023 в 15:29:06 #9Напишете в колко часа точно да се явят армейци пред РДНСК да му свият сърмите на тоя Веселинов??! Да бъдем по немски точни все пак!
niko-spPAvi7N
на 23.10.2023 в 14:14:22 #8Ватерло, и кое не ти е ясно? Стадионът в сегашния си вид, както и новият ще бъдат само 50% собственост на ЦСКА. Другите 50 % са на държавата. А колко има Гришата в ЦСКА? Май са 40%. Тоест притежава 20% от стадиона. Това прави ли го едноличен собственик? А всъщност реалният ползвател на стадиона ще бъдат клубът, футболистите и феновете на ЦСКА. Нещо неясно? Само ЦСКА! Пукайте се от яд говяда ☺️
niko-spPAvi7N
на 23.10.2023 в 13:20:58 #7Баси, като се има предвид, чв тая хлебарка няма висше образование и, което е още по-фрапиращо, няма нито един ден трудов стаж преди неясно кой балък да го назначи за заместник кмет(а може би е ясно, но само за общинската и районната администрация), въобще не ме учудва, че тая гнида се е заел фа нимъти водата. Този е патологичен изтрещеняк и сбърканяк. Нямам думи, у нас всеки такъв цървул може да се дореди където си поиска, стига да има някоя връзка.
Червенобрежданин
на 23.10.2023 в 12:05:47 #6Сър Джагър,колко време беше законният срок за оттегляне на жалба в случая и от кога почва да тече??
alexnikolov
на 23.10.2023 в 11:49:45 #5За тоя нащестник и аз ще пропътувам бая разстояние, за да го завра в някой контейнер
plamen-karabelyov
на 23.10.2023 в 11:26:34 #4Каква е тая истерия и призиви за линчове ! България е правова страна и няма нищо по естествено съда да се произнесе ! Е какво като се забави 3-4 месеца ? През това време чакате да посрещнете Реал Мадрид ли ? П.С. Накрая може да се окаже, че благодарение на този Жалбоподател сте станали шампиони ! Защото ако играете на "В.Левски " - "Всякаква надежда оставете" ! 4- 5 Хил. на "В.Левски" как изглеждат ???
Мик Джагър
на 23.10.2023 в 11:16:42 #3Гнусен изрод
grizzlybear1948
на 23.10.2023 в 11:10:49 #2general-kuropatkin, Какво призоваваш, иди и ти!
joko-gol
на 23.10.2023 в 11:04:53 #1Въпреки този олигофрен веселинов ЦСКА ще има нов стадион много скоро ще започне строежа. Този глист трябва да бъде убит с камъни!