Бъдещето на Велизар Димитров вече трябва да е ясно. ЦСКА и Залаегерсег се споразумяха за цената на футболиста. Александър Томов и представителят на унгарския клуб си стиснаха ръцете за 850 000 евро.
Велизар обаче постави нови условия за личния си договор и поради тази причина преговорите бяха удължени. Както вече се писа, първоначално от Залаегерсег предложиха 250 000 евро годишна заплата на Димитров.
Велизар Димитров постави нови условия на Залаегерсег
06.03.2008 10:16:09
Източник: cska.bg
peter40
на 06.03.2008 в 11:10:14 #102КУКУ тази статия му е обективна
знам че ти се иска да не е така ама в Бг живеем
peter40
на 06.03.2008 в 11:06:09 #101И ТОЙ ВЕЧЕ НА ВЪНШЕН ВИД ЧОРБЕ НЕ САМО ПО ДУША
peter40
на 06.03.2008 в 11:05:41 #100otli4niKOKO
и ПОСЛЕ КУКУ 
peter40
на 06.03.2008 в 10:46:04 #99Крум Янев казва просто истината Сря, 2008-03-05 20:35 Великият армейски футболист Крум Янев за сетен път доказа, че вечността на ЦСКА е кодирана във верността на червените поколения към каузата, родена преди близо 60 години. Ясното заявление на ветерана за търговията с титлата през пролетта на 2006 г. е морален вик на този човек, който идва да събуди ленивите мозъци и гузните съвести и да напомни за единствената и неподправена истина. Тази морална позиция на дългогодишния ас на „армейците" и на националния отбор идва в особено важен момент, когато измекярите от мобилните медии ехидно ровят с нечистите си ръце по страниците от българската футболна история, по-далечна и по-близка, за да рапортуват пред своя команден център на „Герена". А в дневния ред на слугинажа влиза както долнопробната лъжа за лица и събития от хрониката на играта, така и перфидната манипулация покрай казуси като „обрата" преди две години. Крум Янев всъщност припомня простата и непоклатима истина, за която са изписани и изговорени тонове думи от „болните мозъци", за да се изсмее в очите на тези, които в един и същ лакейски стил десетилетия заблуждават обществото, че Георги Аспарухов е първият наш играч, влязъл в десетката на „Франс футбол" и вкарал гол на „Уембли", докато най-елементарната справка показва, че всъщност става дума за „армейците" Иван Колев и Димитър Миланов, записали съответните постижения доста по-рано от официозния Гунди. Глашатаите на подмяната са същите, които доволно потриват ръце и с мазни усмивки въртят по сто пъти на ден изтърканата плоча за „загубените от ... Йешич седем точки" и бленуват като „млади вдовици ... еди какво си" възможния римейк на „сензацията". Вече две години синята медийна бригада се разтапя в розово-мокрите си сънища и не желае да се раздели с техния сладостен съблазън. Искат си и Божков, и Орманджиев, и „обрата", а в същото време и в същата логическа верига все така яростно ненавиждат Йешич и Стойчо. А „наглият сърбин", между другото произведен от моя милост „Армейски генерал" на Великден през пролетта на 2005-та, когато донесе 30-тата титла на ЦСКА с 14 играчи и половин нападател (контузения Евгени Йорданов), онзи ден заяви на всеослушание, че и врабчетата в Борисовата градина знаят какво се е случило през март и април 2006-та... Да, и врабчетата, и гълъбите, и кучетата, и пейките в Парка на свободата са наясно с престъплението на века, извършено за пари, от този който на входа и на изхода на системата държеше в ръцете си съдбата на ЦСКА и можеше да търгува с неуспеха на отбора в името на коефициента за „сензация" на базата на изходните седем точки аванс. И да разчита на вледеняващия страх, който и до днес принуждава мнозина да ме питат със загрижено изражение не се ли безпокоя (?!) от тази и тази своя позиция... Добре че все пак се намират и хора като Крум Янев. В предверието на своите 80 години той няма нужда нито от прожектори, нито от аплодисменти, тъй като отдавна е влязъл в митологията и на ЦСКА, и на българския футбол, а просто напомня на слепите, глухите, купените слуги и безплатните наивници какво точно се е случило. Едноклетъчната, първосигнална реакция на отхвърляне само подчертава непоправимите деформации на определени обществени кръгове и представи, които онзи ден се опитаха да сложат Гунди преди Бербатов на „Уембли", след като години наред с мръсни ръце ровят и пренареждат българската футболна история. Та срещу тези същите тружениците на лъжата издигна глас Крум Янев. А новите червени поколения трябва да свалят шапка на този достоен човек, който продължава да служи на ЦСКА вече не като част от световнопризнатия дует на терена Колев-Янев, а като говорител на ИСТИНАТА. Единствената и неизбежната... Жив и здрав да си бате Круме, за да учиш младите на гражданска позиция! ГЕОРГИ АТАНАСОВ
peter40
на 06.03.2008 в 10:26:11 #98Non Mollare Mai до колкото знам имаме нов човек вече
а за Кремиковци ти си знаеш 
Non Mollare Mai
на 06.03.2008 в 10:19:25 #97Всъщност най-добре е да закрият кочината и тогава ще видите колко много и все сериозни инвеститори ще се появят за спортните обекти, които тези долни (*винье в момента експлоатират без да плащат
peter40
на 06.03.2008 в 10:07:36 #96Йо-хо-хо а и шефа му е Чорбе -------------------------------
peter40
на 06.03.2008 в 10:06:05 #95Йо-хо-хо Лациото в момента праща СМСта по 200 дневно щото шефа му го тормози а пък телефона му е служебен
Йо-хо-хо
на 06.03.2008 в 10:02:00 #94Изпрати СМС на тел: 1948 с текст DECA !!! След като се проведоха разговори със Спас Джевизов и ръководството на АД се стигна до изпълниние на следните идеи. 1.Даренията да стават със СМС на номер 1948 с текст DECA 2.Чрез дарителска банкова сметка която все още не е отворена. Тези пари няма да се използват за текущите нужди на ДЮШ което си е задължение на ръководството с тези пари ако маже да се съберат да се закупи автобус или автобуси за децата и на тях да пише "ДАРЕНИЕ ОТ ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА" Моля, подкрепете ни и ако Ви допада рекламирайте инициативата.
kiko75
на 06.03.2008 в 09:52:02 #93Кикооо, какви изби са ти дължали бреее..............................................................................................................
и от облога лисе отмяташ ве 
peter40
на 06.03.2008 в 09:06:21 #926kembal бях го забравил
6kembal
на 06.03.2008 в 09:05:13 #91wolf, дитц, чистота , ко речи??!!
wolf
на 06.03.2008 в 09:02:54 #90лацио, ти изби рибата бре...
понеже,вие сте народа,значи живеем на ваш гръб.какъв по-голям кеф от това?

6kembal
на 06.03.2008 в 09:00:26 #89петърч смях в залата , издишаш ..........
Non Mollare Mai
на 06.03.2008 в 08:58:47 #88Абе, хуро - прасе шугаво, за ква пладнешка кражба квичиш тука , след като всичките тия имоти - и от тази страна на шосето, пък и от другата са в апорта на Министерство на отбраната. ПФК ц(*ка АД какво общо има с МО в момента. Кочината в момента е една индийска фирма, живееща на гърба на българския народ, като на всичкото отгоре вече е в Топ 40 на кредитно задлъжнелите дружества. Имаш ли си изобщо на предства какво прдставлява в момента терена, върху които ще се изгражда новата зала. Това е едно разорано бунище, подходящо в момента единствено за офроуд. Глупи няма пари за 4 химически кенефа, та да не говорим да построи нещо на това място. Изобщо кочинарите сте едни гладни въшки, дето само се чудите как да смучите кинти и ресурси от българската държава и софийската община. На това обаче логично идва време да бъде сложен край - вече сме 2008 и знаете колко чини 1 кв.м. застроена или пък 1 декар незастроена площ на това място. Подаръците свършиха - нито Панчарево, нито Кочинпарк, нито пък детско-юношеската кочина някога са били собственост на ПФК ц(*ка АД и няма и да бъдат, тъй като с тези вече натрупани кредити Глупи трябва да продаде всичките сачове и мърльовци и да играе само с юноши, за да събере милионите концесионна такса, която е пропорционална за твърде големите по площ бази, които в момента ползвате без да плащате дори и данък сгради и такса смет, а тези задължения се трупат на собственика - МО. София има нужда от голяма и модерна зала, а не от някаква разорана кочина
peter40
на 06.03.2008 в 08:53:44 #87ОБЕКТИВЕН мисля чее само че от 22.00
или дори 22.05
сигурно ще има студио с майор Данчев
той ще ни разясни и някой трансфер
Велизарката
на 06.03.2008 в 08:50:43 #86Дааааа бе ... това да не са ти сините звезди, които са дупки навсякъде. Велизарката е топ играч и ще взима добри пари.
ОБЕКТИВЕН
на 06.03.2008 в 08:49:59 #85Канал 1 21:45 Футбол: „Тотнъм” – „ПСВ Айндховен”, среща от турнира за купата на УЕФА – пряко предаване от Англия
ОБЕКТИВЕН
на 06.03.2008 в 08:48:09 #84peter40 ОК. мерси за комента.. ще го дават ли мача довечера?.. от някъде бях чул че КАНАЛ 1 ще го пуска?..
peter40
на 06.03.2008 в 08:47:36 #836kembal е разбирам от Телешко, Говеждо специалист съм по кварални отборчета --------------------- челото да не ти се изчерви