ЦСКА направи нова грешна стъпка в борбата си за титлата, след като вчера позволи на Пирин да изравни за крайното 1:1 в продължението на мача. Точен беше бившият "армеец" Станислав Манолев в 92-ата минута. За девети път през сезона ЦСКА допусна да му отбележат в последните 15 минути.

За първи път това се случи при 0:4 от Лудогорец за Суперкупата. Последното попадение тогава падна в 84-ата минута. Славия изравни на "Армията" за 1:1 в 91-ата, и то с 10 човека на терена. Освен Пирин, Осиек също наказа ЦСКА в продължението - 93-а минута. Тогава "червените" победиха с 4:2. В 85-ата минута пък, точни бяха Бодьо/Глимт, за успеха си с 2:0 в Норвегия.

Четири пъти ЦСКА допуска не един, а два гола в последните 15 минути. Това се случи при победата с 3:2 над Ботев (Пловдив), загубите от Лудогорец с 0:2, Рома - 1:5 и Зоря - 0:2.

Така два от проблемите на ЦСКА през сезона се явяват проспаните първи полувремена и допускането на голове в последните минути.