ЦСКА не фигурира в клубната ранглиста на УЕФА.
Към този момент "армейците" имат коефициент от 4,175, но той е премахнат от официалния сайт на европейската централа.
Там обаче е друг фалирал тим - Локомотив (Сф), а също така и Литекс (Ловеч). Ако този статут се запази, това означава, че нито един наш отбор няма да играе от името и с коефициента на ЦСКА в Европа.
Последното обновление на ранглистата е от 12 май 2017 г. и там попадат всички БГ отбори, които са играли в евротурнирите поне в един сезон през последните 5 години, като изключението е ЦСКА.
Те са следните: Лудогорец - 34,175, Ботев (Пд) и Берое - 4,675, Левски - 4,425, Литекс - 3,925, Черно море и Локо (Пд) - 3,675, Славия - 3,425, докато този на България е 3,175.
Според наредбите на УЕФА, за да играе един тим в Европа, то трябва да са минали поне 3 години от основаването му, а по всичко личи, че централата припознава ЦСКА като чисто нов клуб, пише "Меридиан Мач".
svtlav
на 16.05.2017 в 16:38:48 #47Предлагам си върнат старото име - Литекс, така участието в ЕКТ е гарантирано. А на есен припознавачите отново да припознаят ГМОто тире София или нещо друго, което им каже Г.Г. Само1948! Чест!
УмеренЦСКА
на 16.05.2017 в 16:03:51 #46Рекорд! 48000 прочитания, 122 коментара! Любопитно е, че множеството статии, посветени на ЦСКА 1948, Лудогорец и Левски направо дишат прахта след настоящата! Не е въпросът само в заемането на първа страница. Работата е в това, че всички фенове на изброените са тук, както винаги...
yordan-atanasov
на 16.05.2017 в 15:58:49 #45Колко бога имаш завалия 1Ицо простака 2Дриша криминал 3тавариш Путин 4..........?
marmot
на 16.05.2017 в 14:16:34 #44Тирето няма ли да го закриват скоро питам за един приятел?.. Пожелавам успех на ЦСКА1948 по-скоро да се върнат в елита, припознавачи така се прави тръгва се от А окръжна група, пътят е тежък но славен. САМО ЛУДОГОРЕЦ!
El Marcone
на 16.05.2017 в 14:16:23 #43pirgos При победа на финала за балерините може и силиконови цици да му сложат ================================= Значи да подкрепяме Реал на финала
По чия свирка играе Топспорт, само може да се досетим
.Днес е дербито на А група, пък те 10 статии за Тирето сложиха заглавни
loveca
на 16.05.2017 в 13:35:58 #42Пиргов, сред родителите на Тирето пропускаш Домуса.
WHATEVER
на 16.05.2017 в 13:22:50 #41zalhara, коментари 65 и 67 показват как твоята шизофренична личност ме замеси в дискусиите ти на тема "батковци".
Ако си мислиш, че ме интересуват личните ти извращения с разни "батковци" и това къде и как няколко взвода са ти пръскали хастара, значи жестоко си се заблудил.
El Marcone
на 16.05.2017 в 13:12:39 #40Пускайте статия за дербито на А група
.Престанете да ни занимавате със субекти без статут в УЕФА
WHATEVER
на 16.05.2017 в 12:30:33 #39zalhara ли си, pedala ли си, все тая... Бербатов не знам колко е запознат с отбора на Кюрда, но е запознат много добре с отре*ките на Ганчев и се вижда, че не иска да има нищо общо с тях.
Друг е въпросът, че малоумници като теб смучат до насита топките на такива отре*ки, които след това определят като богове.
WHATEVER
на 16.05.2017 в 11:41:54 #38Така, че с тире, без тире ------------ .... си оставате менте. Какъв интерес очакваш да има при отдавна решен шампионат?
WHATEVER
на 16.05.2017 в 11:37:36 #37zalhara на 16.05.2017 в 13:59:56 #67 Уотевър, гледай си отборчето Динамо и не се меси при батковците. Батковците имат други грижи на главата си - да предложат едно незабравимо шоу с куп световни звезди на Васил Левски на 14 юни. ------------- zalhara, съвсем започва да ти изпушва малкото облъчено мозъче.
Какви батковци, какви пет лева? Бербатов не брои за живи такива като теб.
Ако не си спомняш Бербатов поддържаше форма с отборите на Верея и Цецека1948. Не с урода гномски. Беше поканен няколко пъти да се пресъедини към урода под една или друга форма, но никога не пожела да се замесва с престъпници като гнома. За разлика от теб и себеподобните ти, които не спирате да му лижете топките.
Така, че не виждам къде се слагаш сред батковците при положение, че хора като Бербатов не желаят да имат нещо общо с подлоги като теб.
WHATEVER
на 16.05.2017 в 10:46:12 #36toshko73 на 16.05.2017 в 11:49:46 #48 Напълно съм съгласен с мнението на hufu и tzekova,и допълвам !!!! Докато левскарите се осъзнаят че са на грешният път и разберат че им трябва ново начало ,ЦСКА и ЛУДОГОРЕЦ ЩЕ СА В ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ. Когато и да се осъзнаят в последствие в синият клуб ще са с няколко години закъсняли . -------------------- Не знам в синият клуб с колко години ще закъснеят, но знам, че Цецека отдавна се намира в друго измерение и то се нарича ДЪРЖАВЕН АРХИВ.
Ако имаш предвид Лудогорец и преименувания Литекс-Чавдар... За вторите съвсем не е сигурно достигането на друго измерение най-малкото, защото Дриша Гномчев за 20 години не е показал, че може да изведе отборите си до друго футболно измерение. Домус Ага за много по-кратко време показа как се прави. Облъчени индивиди като теб са свободни да се радват и кефят на преименувания и преместен отбор на Литекс-Чавдар колкото си искат, тъй като след 9.9.2016г. нямат отбор.
Ако се погледнете от друг ъгъл, ще се спукате от смях колко сте наивни и как се гаврите с паметта на Цецека като подкрепяте Микренско-Етрополския урод на джуджето.
kristin-tzekova
на 16.05.2017 в 10:38:41 #35А бе вие само си чешете пръстите по тези клавиатури. Не разбрахте ли, че родния футбол се рестартира миналата година. Вече няма А група а Първа лига. В тази лига бяха поканени отбори , които отговарят на определени условия. ЦСКА отговаряше на тези условия и затова е в Първа лига. По този начин в Първа лига се озоваха и Верея и Горна Оряховица и Нафтата.
El Marcone
на 16.05.2017 в 10:14:11 #34а по всичко личи, че централата припознава ЦСКА като чисто нов клуб ==================================== След като това официално стане отговор на УЕФА, ние резонно ще зададем въпроса на Перуката, Дебелия и Плехара: КОЙ, защо, как допусна новосформираното проектче на Гнома в А група
?
armeiski
на 16.05.2017 в 09:23:00 #33Статията е учудващо коректна, естествено става дума за ЦСКА, което е в несъстоятелност, няма лиценз и логично не фигурира в ранглистата на УЕФА. Последното изречение обаче си е чиста гавра с говедата. Апелирам към по-внимателно отношение към тях - човешката издръжливост има граници!
yordan-atanasov
на 16.05.2017 в 09:11:08 #32Цекова,много се активира, като чу че размахват дебе- лия флумастер?
loveca
на 16.05.2017 в 09:09:20 #31kristin-tzekova на 16.05.2017 в 12:03:45 #53 Освен това Гриша Ганчев е продал много повече футболисти в сравнение с който и да е отбор в България ====== За ГГ ли говорим или ЦСКА-София? Вторият има един трасфер в Ордабаси за 50 000.
loveca
на 16.05.2017 в 09:05:59 #30kristin-tzekova на 16.05.2017 в 11:59:39 #51 Стига с този финансов феърплей. Та ако това нещо се спазваше, нито Лудогорец щеше да пробие , нито който и да е друг отбор. от България. ======== Не е точно така. Всяка година има отбори без лиценз поради ФФ - тази година за сега е Биркиркара. БФС може да гледа малко по-снизходително и да изчаква до последния момент документацията, но също действа безкомпромисно - 2008. През годините е имало и други отбори, които дори са вадени от елита за това.
kristin-tzekova
на 16.05.2017 в 09:03:45 #29Освен това Гриша Ганчев е продал много повече футболисти в сравнение с който и да е отбор в България. Когато 1948 продаде дори и един футболист от сега тичащите за здраве, може да дойдеш и да се похвалиш. Освен това ще чакам да ти видя финансовия феърплей, продавайки билети на цени като в Англия.
loveca
на 16.05.2017 в 08:59:52 #28http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/ 292 Videoton FC Videoton FC HUN 4.000 0.250 0.425 1.500 1.000 8.250