Без наставника си Любослав Пенев, ЦСКА разгроми македонския тим Ренова с 5:0 в контролна среща, която се игра на стадион "Българска армия". През първото полувреме "армейците" вкараха три попадения само в рамките само на 8 минути между 24-ата и 32-ата минути. Крайното 5:0 бе оформено с голове на Виданов и Саидходжа през втората част.

Още от първата минута "червените" бяха по-активния отбор. Първото положение за ЦСКА бе пропиляно от Тодор Тимонов. След него и Минев пропусна добра възможност. Така се стигна до 24-ата минута когато Иван Стоянов откри резултата. Той бе намерен отлично от Минев, напредна и със силен откри резултата. В 31-ата минута "червените" удвоиха аванса си. Руи Мигел бе съборен в наказателно поле и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана потърпевшият, който бе точен за 2:0. Секунди по-късно тимът на Любо Пенев стигна до трети гол. Негов автор стана Спас Делев. Привлеченият от Пирин нападател се разписа с глава след центриране на Минев. Най-чистото положение за ЦСКА през втората част бе пропуснато от Мамеди в 13-ата минута, който изтърва останал сам срещу Чавдаров.

През втората част вицешампионът на България стигна до нови две попадения. В 59-ата играещият като централен бранител Виданов се разписа за 4:0. В 71-вата минута Саидходжа се разписа за 5:0, с което оформи крайния резултат.

Както е известно, наставникът Любо Пенев е в Парагвай е ще се прибере след няколко дни заедно с боса на тима Димитър Борисов.

ЦСКА - РЕНОВА - 5:0
1:0 - И. Стоянов (24)
2:0 - Руи Мигел (31-д)
3:0 - Делев (32)
4:0 - Виданов (54)
5:0 - Саидходжа (71)

СЪСТАВЪТ НА ЦСКА: Чавдаров; Минев, К. Стоянов, Иван Иванов, Ели Маркес; С. Петров, Коста Янев, И. Стоянов, Спас Делев; Руи Мигел, Тимонов (Караджов, Котев, Виданов, Тодоров, Николич, Янчев, Морозс, Силва, Зехиров, Орлинов, Саидходжа)