ЦСКА U17 победи Сокол (Марково) с 3:1 в среща от XXII кръг на Елитната група, която се игра на стадион "Сокол".

"Армейците" вкараха трите гола през първото полувреме. Мартин Смоленски отбеляза първите две попадения, а Димитър Михайлов беше точен за 3:0. През втората част домакините върнаха един гол за крайното 3:1.

Трима наши юноши са повикани в националния отбор до 16 години. Мартин Смоленски, Александър Бучков и Мартин Аврамов ще са на разположение на селекционера Марчо Дафчев за приятелски турнир на УЕФА в Сливен от 10 до 17 април.

Следващата седмица няма да се играят мачове в Елитната група. ЦСКА ще приеме Лудогорец в предстоящия кръг.

Юношите на ЦСКА завършиха наравно срещу Чавдар (Етрополе)

В следващия кръг "червените" гостуват на Марек в Дупница

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски

Резерви: Цветелин Енчев (в), Християн Петров, Георги Замфиров, Марио Николов, Атанас Няголов, Александър Цонев, Цветомир Цанев

Треньори: Сашо Борисов и Ивайло Иванов

За ЦСКА предстоят 5 мача за 14 дни, Любослав Пенев ще трябва да прояви творчество